Logistycy w dobie spowolnienia

Logistycy w dobie spowolnienia
Niedawno w hotelu InterContinental w Warszawie odbyła się kolejna edycja warsztatów Forum Logistyki Wincanton zorganizowanych dla menedżerów firm z całej Polski. Tematem przewodnim spotkania były Strategie i rola logistyki w dobie spowolnienia gospodarczego.Sytuacja branży logistycznej w czasie kryzysu była głównym tematem V edycji Warsztatów Logistycznych organizowanych przez Wincanton.

Prezentacje przygotowują wybitni praktycy oraz naukowcy zajmujący się tą dziedziną wiedzy. Celem tegorocznej, piątej już edycji Warsztatów Logistycznych była wymiana doświadczeń i stworzenie forum do dyskusji na temat prowadzenia działań logistycznych w czasie spowolnienia gospodarczego. Panująca aktualnie niekorzystna sytuacja ekonomiczna sprawia, że menedżerowie logistyki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Podczas Forum Logistyki Wincanton goście rozmawiali m.in. o tym jak optymalizować koszty    działań logistycznych, jakie są szanse i zagrożenia w dobie obecnej sytuacji ekonomicznej.

W drugiej części Forum Logistyki Wincanton odbyła się sesja warsztatowa, która zgodnie ze sprawdzoną formułą, została podzielona na dwa panele dyskusyjne. Goście Forum będą uczestniczyli w interaktywnych warsztatach. Panele dyskusyjne poprowadzili Małgorzata Gołdys, Supply Chain Director, NUTRICIA Zakłady Produkcyjne, Katarzyna Chodakowska-Gajcy, Customer Service Manager, Kingspan, Robert Chmielewski, dyrektor finansowy CEE, Wincanton Polska oraz Mariusz Janiszewski, Logistics Manager, Samsung Electronics Polska.

Po zakończeniu sesji warsztatowej wszyscy goście wspólnie podsumowali spotkanie. Forum Logistyki Wincanton prowadzi wiele inicjatyw mających na celu wymianę doświadczeń związanych z dziedziną logistyki. Jedną z nich są organizowane co roku warsztaty skierowane do managerów logistyki i transportu. Wymiana poglądów, połączona z edukacją w branżach związanych z STL, jest jedną z płaszczyzn kompleksowo zagospodarowanych przez Forum.  Patronat honorowy nad warsztatami logistycznymi objęła Brytyjsko Polska Izba Handlowa (British Polish Chamber of Commerce).


źródło:
Wincanton Polska

Artykuły powiązane

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL