Dwadzieścia Keraxów na budowie

Dwadzieścia Keraxów na budowie
ImageWraz z nadejsciem sezonu budowlanego, nadszedł również czas na wymianę parku samochodowego. Angielska firma George Killoughery Ltd. zakupiła ostatnio 20 nowych Renault Kerax, które przystosowane sa do prac w trudnym terenie.

Pojazdy zostały zamówione w różnych konfiguracjach, tak aby mozna było najbardziej optymalnie dostosować transport do specyfiki zadań. Dwa 3-osiowe Keraxy (betonomieszarki) mają napęd na cztery koła i moc 450 KM. Pozostałe ciężarówki to 4-osiowe wywrotki o mocy 370 KM. Wszystkie samochody zostały wyposażone w zautomatyzowane skrzynie biegów Optidriver.

Paul Killoughery, współwłaściciel firmy George Killoughery Ltd. nie kryje zadowolenia i mówi:
- W obecnej sytuacji trudnego klimatu gospodarczego, efektywności zużycia paliwa jest dla nas bardzo ważnym czynnikiem. Zautomatyzowana skrzynia biegów oznacza, że Renault Kerax jest bardziej efektywny. Dla pracowników są to wygodne i niezawodne ciężarówki. Zakup Keraxów uważamy za dobrą inwestycję długoterminową dla naszej fiormy.
 
Firma George Killoughery Ltd. z siedzibą w Purfleet, Essex. zatrudnia ponad 200 osób i obsługuje okolice na południowym wschodzie Anglii.


(MB)
fot.
Renault Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL