SACHS - nowa dekoracja

SACHS - nowa dekoracja


P
rzedstawicielstwo ZF Trading w Polsce po raz kolejny wspiera 500 warsztatów w całym kraju w zakresie komunikacji marketingowej.

Atrakcyjny i nowoczesny wygląd warsztatów partnerskich jest dla SACHS równie ważny jak oferowany w nich sprawny i profesjonalny serwis techniczny. Celem akcji „SACHS – dekoracja 2009”, podobnie jak poprzedniej edycji, jest wsparcie codziennej pracy warsztatów w zakresie pozyskiwania nowych klientów i budowania z nimi długoterminowych relacji.

W zestawie przesłanym w marcu br. do 500 warsztatów montujących amortyzatory i sprzęgła marki SACHS znajdują się m.in.: display reklamowy, plakaty, tablice informacyjne, podkładki na biurko i naklejki sygnowane logo SACHS.

Najciekawsze, udokumentowane fotograficznie wykorzystanie wymienionych powyżej materiałów w biurze obsługi klienta lub pomieszczeniach warsztatowych zostanie nagrodzone. Zwycięski warsztat otrzyma od SACHS specjalistyczny napinacz do sprężyn amortyzatorów firmy Klann (KL5501) wraz z wózkiem warsztatowym. Podobna nagroda, lecz bez wózka warsztatowego, czeka na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca. Warsztaty, które zajmą w konkursie miejsca od czwartego do dziesiątego, otrzymają narzędzia Klann KL-0500-40 służące do ustalania pozycji montażowej sprzęgieł samonastawnych (np. SACHS XTend).


źródło:
ZF Trading

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL