Produkt Innowacyjny dla Logistyki 2011

Produkt Innowacyjny dla Logistyki 2011

Konkurs_Innowacyjnosc_600

Produkt Innowacyjny dla Logistyki 2011 - to konkurs, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych innowacyjnych rozwiązań w branży TSL, które wdrożono w tym sektorze w ciągu ostatnich dwóch lat lub które wkrótce będą implementowane.

Innowacje to nie tylko nowe, zaawansowane technologicznie produkty, to także nowe koncepcje zarządzania i strategie obsługi klienta, które decydują o przewadze konkurencyjnej na rynku. Potrzebę nieustannego podążania w kierunku innowacji wyznaczają sami klienci usług logistycznych. Zadaniem konkursu jest zebranie i opisanie pojawiających się na rynku nowatorskich pomysłów, które mogą stać się zarówno innowacjami podtrzymującymi jak i przełomowymi. Konkurs ma inspirować i mobilizować menedżerów łańcucha dostaw oraz przygotowywać do wyścigu w XXI wieku, w którym o sukcesie wielu firm przesądzają innowacje.

Kategorie zgłoszeń to Produkty i Usługi.  Podkategorie: Systemy informatyczne; Transport; Intralogistyka;  Zarządzanie flotą; Systemy optymalizujące zarządzanie łańcuchem dostaw; Obiekty magazynowe; Mobilne urządzenia dla logistyki;  Strategie; Procesy.

Wyniki ogłoszone zostaną podczas uroczystej Gali Logistyki i Transportu  w Warszawie, 2 grudnia 2011, Hotel Sofitel Victoria. Laureaci poszczególnych kategorii uzyskają prawo do firmowania swoich produktów godłem: Produkt Innowacyjny 2011.
Ostateczny termin nadsyłania wypełnionych ankiet upływa 31 października 2011r. Szczegółowe informacje na
www.eurologistics.pl

Źródło: Eurologistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL