Na Osi 2 maja

Na Osi 2 maja


Autorzy popularnego programu Na Osi zapraszają na kolejny premierowy odcinek, w którym m.in.:

Renault Premium Lander betoniarka
Właściwości czteroosiowego podwozia Renault Premium Lander sprawiają, że pojazd z powodzeniem może być wykorzystany do zbudowania odmiany specjalnej. Przedstawiamy taką właśnie wersję, służącą do przewozu mieszanki betonowej. Samochód, w konfiguracji napędu 8X4, został wyposażony w znaną kabinę dzienną. Atrakcyjne wzornictwo detali zdecydowanie wyróżnia Premium, a pojazd jako całość - dzięki harmonijnie zestrojonym gabarytom - prezentuje się ciekawie. źródłem jego napędu jest 410 konny diesel, spełniający wymogi normy Euro 5.

Konferencja MAN

Po raz piąty z rzędu firma MAN zdobyła pozycję lidera sprzedaży pojazdów ciężarowych w Polsce. W minionym roku spółka sprzedała 4174 sztuki podwozi i ciągników siodłowych w sektorze pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 6 ton. Osiągnęła tym samym 21%-wy udział w rynku, pozostawiając swoich konkurentów daleko w tyle. Mogliśmy się o tym dowiedzieć podczas dorocznej konferencji prasowej, która odbyła się w podwarszawskiej siedzibie MAN'a.

Scania Test Tour 2009

Scania Polska już po raz czwarty zorganizowała pokaz swoich pojazdów budowlanych, przemierzający kraj pod nazwą Test Tour. Jego trasa zahaczała o okolice 9 miast. Właściwym terenem prób były kopalnie piasku, żwirownie i kamieniołomy. Do jazd próbnych podstawiono 7 samochodów w różnych konfiguracjach, a uczestniczyło w nich łącznie blisko tysiąc osób, wśród których byli właściciele firm transportowych, kierowcy i dziennikarze.

Chevrolet Silverado

Już na pierwszy rzut oka ten pojazd robi niesamowite wrażenie. Wykończona chromem, masywna atrapa, obramowana jest dużymi, kwadratowymi reflektorami. Charakterystyczne przetłoczenia na masce są kontynuacją tego kanciastego designu. Po takim wstępie, widok dalszej części pojazdu może nieco rozczarować. Wysokie nadkola sprawiają wrażenie jakby niewykończonych, nie ma progów, a całości brakuje równowagi. Na tylnym zderzaku chromu starczyło już tylko po bokach, a spod niego sterczy rura wydechowa z innej bajki. Brak konsekwencji widoczny jest też w elementach wykończenia.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL