Autostradowe nowości w Kielcach

Autostradowe nowości w Kielcach
W Kielcach, na targach budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA, które rozpoczynają się dzisiaj i potrwają do końca tygodnia, ofertę przedstawią największe firmy związane z budownictwem drogowym, inżynierią ruchu oraz bezpieczeństwem drogowym.

Prezentowane będą ciężkie maszyny i sprzęt budowlany, materiały i surowce do budowy dróg, urządzenia i farby do znakowania oraz elementy infrastruktury związanej z eksploatacją dróg i autostrad. Tegoroczna edycja, pomimo niezbyt korzystnych prognoz., nie będzie odbiegała od ubiegłorocznej. Zaprezentuje się blisko 800 wystawców z 25 państw. Swoje produkty zaprezentują firmy z Austrii, Belgii, Białorusi, Chin, Czech, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Japonii, Korei, Luksemburga, Niemiec, Polski, Rosji, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch.
   
Jak co roku targom towarzyszy bogaty program konferencji naukowo-technicznych, seminariów i prezentacji firm.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA są największą imprezą targową sektora drogownictwa w Polsce i jedną z największych w Europie. Od kilku lat na tę wystawę przyjeżdżają praktycznie wszystkie firmy, mające jakikolwiek związek z budową dróg i autostrad. Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej targi stają się również platformą biznesową, umożliwiającą współpracę firm zachodnich z firmami z Ukrainy, Białorusi, Rosji. Targom AUTOSTRADA-POLSKA towarzyszą V Międzynarodowe Targi Infrastruktury TRAFFIC-EXPO.źródło: Targi Kielce

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL