Na Osi 23 maja

Na Osi 23 maja

A
utorzy popularnego programu Na Osi zapraszają na kolejny premierowy odcinek, a w nim m.in.:

Mercedes-Benz Safety Truck Days

Rosnąca szybko liczba elektronicznych pomocników kierowcy, których zadaniem jest wspomaganie go w bezpiecznym prowadzeniu ciężarówki, stanowi dla Mercedesa doskonały punkt wyjścia do organizowania specjalnych treningów dla użytkowników pojazdów użytkowych tej marki. Tym razem na tapetę wzięto duże auta, a pokaz możliwości w nich drzemiących chwilami mógł zmrozić krew w żyłach.

Scania 6x4 hakowiec
Przedstawiamy model P 340 – auto z kabiną dzienną, posadowioną na trzyosiowym podwoziu. Pojazd wyposażono w dźwignik hydrauliczny marki Multilift, przez co powstała ciężarówka specjalna, która dosyć często znajduje zastosowanie do wypełniania zadań komunalnych. Funkcjonalne wnętrze kabiny i jej urządzenie w myśl zasad ergonomii ułatwiają pracę kierowcy.

Ciężarówki na żelaznych kołach
Jeszcze nie tak dawno sporo ciężarówek musiało przejeżdżać przez Austrię pociągiem. Obecnie, kiedy pojazdów ekologicznych szybko przybywa, ten rodzaj przemieszczania się po alpejskim kraju warto wybrać z innych przyczyn. Na pierwsze miejsce wybija się większa ekonomiczność takiego poruszania się, ale ważna jest także oszczędność czasu i prawidłowy odpoczynek kierowcy.

Super pick-up z USA
Tak zbajerowanego auta jeszcze w naszym programie nie było. Z oryginalnego Forda zostało w tym samochodzie bardzo niewiele. Już samo wdrapanie się do kabiny jest nie lada wyczynem, ale śmiałka czeka słodka nagroda. Ilość dodatkowego wyposażenia może przyprawić o zawrót głowy, a sterowanie całą tą maszynerią niejednemu sprawiłoby wiele problemów.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL