Mobilny mammobus rusza w świat

Mobilny mammobus rusza w świat
Firma WH Bence producentem pojazdów tworzonych specjalnie na potrzeby sektorów specjalnych m.in. usług medycznych, ratownictwa oraz sportów motorowych. W wyniku współpracy z GE Healthcare, Bence zaprojektowała i wyprodukowała mammobusy, które spełniają normy dla Europy, krajów Środkowego Wschodu i Afryki.

Konstrukcja mammobusa została dostosowana do wymogów firmy GE Healthcare, np.uwzględniając konieczność złożonych izolowanych ścian pozwalających na instalację wyposażenia. Mammobus wyposażono również w niezależny generator prądu, pozwalający na prowadzenie badań, bez konieczności korzystania z zewnętrznego zasilania lub umożliwiający prowadzenie badań podczas zakłóceń dostaw energii.

W trosce o komfort pacjentów starannie opracowano i wybrano kolorystykę wnętrz. Zatroszczono się również o osoby niepełnosprawne, wyposażając mammobus w podnośnik, który pozwala przemieścić się bezpośrednio do sekcji badań. W poczekalni zainstalowano monitory, na których emitowane są programy telewizyjne.

Połączenie satelitarne pozwala na sprawne przekazywanie obrazów diagnostycznych do innych ośrodków lub konsultacji lekarskiej.
Celem firmy Bence było zapewnienie nie tylko efektywnej i sprawnej diagnostyki, ale również możliwie najwyższego poziomu komfortu pacjentom i personelowi.

Dołożono także starań, aby w całej Europie zabezpieczyć szybkie wsparcie technicznego, które przyczynia się do redukcji kosztów w całym procesie użytkowania pojazdu.źródło: WH Bence LTD.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL