DAF CF85 samochodem flotowym

DAF CF85 samochodem flotowym
Podczas ceremonii wręczania prestiżowych nagród Motor Transport Awards 2009 w Londynie, model DAF CF85 po raz drugi z rzędu uhonorowano tytułem Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku. Nagrody Motor Transport Awards to prestiżowe wyróżnienia w brytyjskim przemyśle transportowym, nadawane przez czasopismo branżowe Motor Transport.


- Model CF85 spełnia wszelkie wymagania operatorów w zakresie niezawodności, wsparcia technicznego, zarządzania kosztami i zadowolenia kierowców. Ogólnie rzecz biorąc, jest zdecydowanie najlepszy - uznało jury po przeprowadzeniu porównania samochodów ciężarowych, które znalazły się w finałowej piątce konkurującej o nagrodę.

Podczas gali w londyńskim Grosvenor House, Rayowi Ashworthowi - dyrektorowi zarządzającemu DAF Trucks UK, nagrodę wręczył Mark Barton - dyrektor sprzedaży BRS i sponsor konkursu.
- Jest to ogromne wyróżnienie dla CF85 oraz dla całego zespołu sprzedaży i sieci dealerów w Wielkiej Brytanii. Jest dla nas tym ważniejsze, że tytuł uzyskaliśmy głosami operatorów, a oni są na tym rynku najbardziej wybrednymi nabywcami - cieszył się Ray Ashworth.

Model CF85 lub jego poprzednicy już po raz dziewiąty zdobywają tytuł Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku. Nagrody Motor Transport przyznawane są od 23 lat. Przez ten okres firma DAF zdobyła je 12 razy, co stanowi bezprecedensowy wynik.źródło: DAF Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL