Maszoński wybrał MAN-a

Maszoński wybrał MAN-a
ImageDzisiaj, w siedzibie MAN Truck & Bus Center w Sadach pod Poznaniem, odbyło się przekazanie firmie Maszoński Logistic kluczyków do dwudziestu ciężarówek MAN stanowiących pierwszą część kontraktu obejmującego łącznie sześćdziesiąt pojazdów.

Firma Maszoński Logistic, której założycielem jest Mirosław Maszoński, powstała w styczniu 1996 r. w Sulęcinie. Na początku firma bazowała na przewozach krajowych, z czasem jej oferta transportowa powiększyła się o przewozy międzynarodowe. Dziś Maszoński Logistic specjalizuje się w transporcie ładunków objętościowych od 100 do 120 m3. Około 70 proc. przewozów realizowana jest do Niemiec. Domeną firmy są przewozy "Just in Time".

Flota samochodowa firmy (150 pojazdów) skupia się obecnie na dwóch markach, 70 proc. stanowią pojazdy MAN. Przedmiotem obecnego kontraktu są modele TGX, TGM i TGL - zestawy: ciągnik z naczepą oraz Jumbo.

Mirosław Maszoński zdecydował się na leasing fabryczny MAN Finance, gdyż była to dla niego najkorzystniejsza oferta. Umowa leasingowa została zawarta na 3,5 roku z opcją zwrotu przedmiotów leasingo po okresie użytkowania.(MB) 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL