Wrześniowa biesiada Mercedesa

Wrześniowa biesiada Mercedesa
ImageW ostatnią sobotę na terenie stacji obsługi autoryzowanego dealera Mercedes-Benz Mirosława Wróbla odbył się piknik dla klientów i miłośników samochodów "z gwiazdą". Program spotkania miał charakter biesiadny, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. prezentację samochodów użytkowych Mercedes-Benz, konkurs jazdy sprawnościowej samochodami  terenowymi Mercedes-Benz, pokaz umiejętności jazdy motocyklami w wykonaniu W. Rencza i M. Janowskiego. Artystyczną artakcją był koncert zespołu BIG CYC. Podczas eventu odbyło się również uroczyste wręczenie medalu oraz dyplomu "Polskiego Trakera" dla Mercedesa Actrosa, jako Ciężarówki Roku 2009. Medal jest symbolem wyróżnienia, jaki został przyznany Actrosowi przez czytelników magazynu.

W czerwcu br. w plebiscycie miesięcznika "Polski Traker" Mercedes-Benz Actros  został ogłoszony "Ciężarówką Roku 2009". Jest to jedyny w Polsce plebiscyt o otwartym charakterze, w którym jury stanowią znawcy i miłośnicy ciężarówek, czyli czytelnicy "Polskiego Trakera" oraz słuchacze "Radia Truck" (audycja Polskiego Radia Program 1). Z rąk Bogusławy Zimmer, wydawcy magazynu, oraz Aleksandra Głusia, redaktora naczelnego, nagrodę odebrał Heiko Schulze, dyrektor sprzedaży i marketingu samochodów użytkowych w Mercedes-Benz Polska.

Jak powiedziała Bogusława Zimmer pierwszy egzemplarz medalu "Ciężarówka Roku 2009" trafił do fabryki Mercedes-Benz w Woerth w Niemczech, gdzie Actros jest produkowany. 17 czerwca br., wówczas z rąk przedstawicieli "PT" odebrał go Hubertus Troska, dyrektor Mercedes-Benz Trucks na Europę i Amerykę Łacińską oraz Yaris Pürsün, dyrektor fabryki Mercedes-Benz w Woerth. Hubertus Troska podkreślił, iż ta nagroda jest dla Daimler AG niezwykle cenna, gdyż przyznana została przez ostatecznych użytkowników ciężarówek i potwierdza ugruntowaną pozycję tego flagowego ciężkiego modelu Mercedes-Benz w Polsce i na świecie. Z kolei Aleksander Głuś przyznał, iż:  - Wyróżnienie dla nowego Actrosa nie było zaskoczeniem, gdyż jest to dojrzały i dopracowany produkt, a dzięki zeszłorocznej promocji wiele osób mogło zapoznać się z tym nowym, ulepszonym pojazdem.

Image Image Image Image Image Image

(MB)

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL