Castrol sponsoruje wyjazd mechaników do Barcelony

Castrol sponsoruje wyjazd mechaników do Barcelony
ImageCzterech wybranych mechaników przeżyło niezapomnianą przygodę. Uczestniczyli w przejeździe ciężarówkami z Zurychu do Barcelony, gdzie na żywo mogli śledzić jedyne w swoim rodzaju wyścigi ciężarówek.


Firma Castrol przygotowała nietypową niespodziankę dla swoich klientów. Poproszono Partnerów Serwisowych  MAN o wytypowanie jednego mechanika do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Czterech wyróżniających się mechaników wybrało się na przejazd ciężarówkami teamu Allgauer z Zurychu do Barcelony. Aby od razu poczuć się członkami załogi, goście z Polski dostali komplet takich ubrań serwisowych, jakich używa team Allgauer, którego sponsorem od wielu lat jest właśnie Castrol. Jednak największa atrakcja czekała na miejscu w Barcelonie. Czterej mechanicy mogli z perspektywy stanowiska serwisowego Allgauer Team przyjrzeć się widowiskowemu wyścigowi ciężarówek, odbywającemu się właśnie w stolicy Katalonii. Z bliska mogli obejrzeć na czym polegają codzienne życie i praca profesjonalnego teamu rajdowego.

-To była naprawdę ciekawa wyprawa. Coś takiego nie zdarza się często. To niesamowite, że znaleźliśmy się w miejscach, do których zwykli ludzie nie mają na co dzień dostępu - zdradza Konrad Gracz z Nowego Tomyśla, uczestnik wyjazdu.

Z udanego wyjazdu cieszą się także przedstawiciele firmy Castrol, przyznając, że takie wydarzenia to doskonały sposób na podtrzymanie dobrych relacji z kluczowymi klientami oraz na zapewnienie klientom możliwości rozwoju i przeżycia niezapomnianych wrażeń.źródło: Castrol Lubricants
Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL