Na Osi 25 września

Na Osi 25 września


A
utorzy popularnego programu zapraszają na kolejny premierowy odcinek, w którym m.in.:

Naczepa samowyładowcza Mega
Zastosowane w tym pojeździe rozwiązania wyraźnie wskazują na nieco szersze, niż tylko budowlane, jego wykorzystanie. Należą do nich tarczowe hamulce, odpowiedniejsze do jazd szosowych niż po drogach nieutwardzonych. Także symetryczne klapodrzwi z otworami zsypowymi są wyraźnym dowodem na możliwości przewozu płodów rolnych. Pochodząca z Nysy naczepa ma jeszcze jedną ważną cechę - jej producent, jako jedyny w Polsce, montuje w pojazdach osie swojej konstrukcji.

Ciekawostki z Great West Truck Show 2009
Ekspozycja rozlokowała się na 300 tysiącach metrów kwadratowych wielofunkcyjnego centrum wystawowo kongresowego. Tysiące zwiedzających zachwycały się nie tylko pięknymi pojazdami, ale i licznie pokazywanymi akcesoriami do tuningu. Nutka nostalgii pobrzmiewała w części historycznej wystawy, a z kolei niektóre obecne w halach wehikuły trudno było jednoznacznie sklasyfikować.

Power Truck Show
W drugiej części relacji z fińskiego zlotu przyjrzymy się bliżej pojazdom w nim uczestniczącym. Pojawią się auta dobrze znane i premierowe, będą też polskie akcenty. Przemierzając teren zlotu zobaczymy, jakie inne atrakcje zapewnili publiczności organizatorzy. Wreszcie poznamy także zwycięzców w  najważniejszych spośród dwudziestu kilku kategorii, w których pojazdy oceniano. Pośród championów swoją obecność zaznaczy nasz rodak, a główne rozstrzygnięcie pewnie zaskoczy niejednego z widzów.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL