Euromaster w Nowym Tomyślu

Euromaster w Nowym Tomyślu


euromaster

Ogólnoeuropejska sieć warsztatów samochodowych Euromaster zwiększa swoją obecność w Polsce. Kolejnym serwisem, który dołączył do sieci jest firma Wulkan Serwis w Nowym Tomyślu.

Euromaster posiadał dotychczas 15 punktów serwisowych w całej Polsce. Wulkan Serwis to dwa kolejne punkty sprzedaży i serwisu ogumienia, które zostały włączone do sieci Euromaster.  Tym samym warsztat przy ul. Wiklinowej 15, który specjalizuje się w obsłudze samochodów osobowych oraz warsztat przy ul. Kolejowej 48, gdzie specjaliści zajmują się pojazdami ciężarowymi, stały się odpowiednio szesnastym i siedemnastym punktem tej europejskiej sieci w naszym kraju.


Decyzja o wejściu do sieci Euromaster ma dla nas strategiczne znaczenie w kontekście rozwoju biznesu. Lokalizacja naszych serwisów przy trasie Warszawa-Poznań-Berlin ma znaczący wpływ na liczbę klientów, którzy korzystają z naszych usług. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Euromasterem będziemy mogli zapewnić naszym klientom jeszcze wyższy poziom obsługi oraz zaproponować nowe produkty i usługi związane z użytkowaniem pojazdów - powiedział Piotr Nyćkowiak, właściciel Euromaster Wulkan Serwis.

Elementem, który wyróżnia sieć Euromaster od innych tego typu serwisów jest standaryzacja i rygorystyczne stosowanie procedur. W każdym serwisie Euromaster opony są właściwie dobierane do modelu samochodu, a w czasie montażu bądź demontażu opony pracownicy Euromaster przestrzegają najwyższych standardów - smarują krawędzie felgi oraz stopkę opony, czyszczą powierzchnię piast, smarują gwinty oraz sprawdzają czy opona nie ma uszkodzeń. Po montażu felga jest pieczołowicie wyważana, a opona pompowana do poziomu rekomendowanego przez producenta przy aktualnym obciążeniu samochodu.

Firma Euromaster Wulkan Serwis funkcjonuje na rynku już od 1986 roku i zajmuje się sprzedażą i serwisem ogumienia zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Dzięki wykorzystaniu doświadczenia Grupy Michelin przebiegi opon osobowych i ciężarowych można wydłużyć nawet o 45 proc. Pracownicy Euromaster w całej Polsce przekonują klientów, że prawidłowa eksploatacja opon jest niezwykle istotna, gdyż to od niej w dużym stopniu zależy długość życia opony, a także redukcja zużycia paliwa.

Przed przyjęciem serwisów w Nowym Tomyślu do sieci Euromaster, w zakładach przeprowadzona została seria audytów jakościowych. Kontroli poddana została poprawność działań związanych z obsługą pojazdów, bezpieczeństwem użytkowników i pracowników serwisu oraz jakością obsługi klienta.


Źródło: Euromaster Wulkan Serwis

 

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL