Continental na YouTube

Continental na YouTube

continental_youtube

Krótkie filmy, a na nich żywa, dynamiczna akcja. Dużo samochodów i to zdecydowanie tych najcięższych wagowo oraz Ci najważniejsi aktorzy czyli zawodowi kierowcy z milionami przejechanych kilometrów, często w ekstremalnych warunkach drogowych.

Zapraszamy na YouTube do niedawno uruchomionego kanału informacyjnego o oponach ciężarowych firmy Continental.

Kierowcy ciężarówek z wielu europejskich krajów, także z Polski, dzielą się z internautami swoimi doświadczeniami i uwagami wynikającymi z eksploatacji ogumienia Continental. Widzimy opony poddawane próbom na torach testowych a także oglądamy je podczas normalnej, codziennej, żmudnej eksploatacji.

Dział opon ciężarowych Continental utworzył nowy kanał na YouTube. Ma on za zadanie bieżące informowanie klientów, sympatyków, fanów motoryzacji o produktach wagi ciężkiej naszej firmy, a także archiwizowanie materiałów prasowych oraz szeroką popularyzację filmowych materiałów informacyjno - technicznych dotyczących prawidłowej eksploatacji opon ciężarowych i usług serwisowych firmy Continental. Bardzo często ich autorami są dziennikarze z różnych krajów uczestniczący w rajdach i testach organizowanych przez koncern Continental. Ale nie tylko. Planujemy również prezentować materiały kręcone przez sympatyków, kierowców, pracowników Continental np. relacje z prezentacji nowych produktów.


http://www.youtube.com/user/continentaltruckpl

 

Źródło: Continental Opony Polska

 

 

 

 

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL