"Razem w przyszłość" - ZMPD dla sektora transportowego

"Razem w przyszłość" - ZMPD dla sektora transportowego
ImageZrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce razem w grupą wiodących na rynku dostawców towarów i usług uruchomiło platformę handlową dla firm transportowych pod nazwą "Razem w przyszłość", która jest rozszerzeniem zakresu usług dotychczas świadczonych przewoźnikom przez ZMPD.

Program jest skierowany do wszystkich firm członkowskich oraz podmiotów niezrzeszonych z branży transportu drogowego. Głównym celem przedsięwzięcia jest pomoc firmom w zwiększeniu konkurencyjności na rynku europejskim, głównie poprzez obniżenie kosztów działalności. ZMPD wynegocjowało korzystne oferty produktów i usług od dostawców najbardziej kosztotwórczych towarów, takich jak paliwa, ogumienie, akumulatory, opłaty drogowe, abonamenty giełdowe, tabor samochodowy, windykacje i inne.

Celem programu jest także przyczynienie się do integracji branży transportowej w celu przeciwstawienia się trudnościom, z którymi spotykają się codziennie właściciele i pracownicy firm transportowych. Kryteria decyzyjne, na których oparto się podczas tworzenia programu, związane są wyłącznie z rachunkiem ekonomicznym i mają charakter przedsięwzięcia gospodarczego, nastawionego na korzyści dla przedsiębiorców. Twórcą i operatorem programu jest Sekcja Serwisowa ZMPD pod kierownictwem dyrektora Leszka Rajcherta.

Elementami programu są m.in. serwis internetowy www.uslugi.zmpd.pl oraz system służący do wzajemnej komunikacji pomiędzy podmiotami biorącymi udział w programie, a także karty członkowsko - serwisowe, w które ZMPD zaopatruje firmy transportowe. Karty zapewniają m.in. techniczną realizację zamówień oraz identyfikację firm uprawnionych do korzystania ze specjalnych ofert handlowych.

Pod koniec czerwca ZMPD wysłało do wszystkich firm członkowskich karty wraz z instrukcją korzystania z programu "Razem w przyszłość" oraz z informacjami o przygotowanych i przygotowywanych ofertach. Więcej Informacji na temat programu można uzyskać w Centrum Obsługi Klienta Programu „Razem w przyszłość” nr tel. 022-5361090, faks 022-5361066, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

materiały: ZMPD
źródło: MOTOLeasing.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL