Vaneconomy - mistrzostwa jazdy samochodami dostawczymi

Vaneconomy - mistrzostwa jazdy samochodami dostawczymi

Mistrrzostwa-mercedes-VanEconomy

Od 24 kwietnia Mercedes-Benz Polska poszukuje mistrzów ekonomicznej jazdy samochodami dostawczymi.

 

Do konkursu zaproszeni są użytkownicy samochodów wszystkich marek. Śmiałkowie będą walczyć nie tylko o tytuł, ale także o atrakcyjne nagrody - zapas paliwa na rok lub ekskluzywny wyjazd VIP na wyścig Formuły 1 na torze Hockenheim. Jazdy konkursowe odbywać się będą w najbardziej oszczędnym samochodzie swojej klasy - Mercedes-Benz Vito.

 


Prowadzone przez Mercedes-Benz w zeszłym roku szkolenia dla klientów z zakresu Eco Drivingu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Dlatego też w tym roku Mercedes-Benz, rozpoczyna poszukiwania mistrzów ekonomicznej jazdy na szeroką skalę i organizuje prawdziwe Grand Prix!

Do konkursu zaproszeni są wszyscy klienci samochodów dostawczych wszystkich marek. Od 23 kwietnia do 31 maja będą oni przeprowadzać u dilerów Mercedes-Benz jazdy konkursowe. Kierowcy rywalizować będą w samochodach Mercedes-Benz Vito 116 CDI kombi na przygotowanych trasach. Czas jazdy konkursowej to 20 do 30 minut.

Zawodnicy, którzy uzyskają u swoich dilerów najlepsze wyniki zostaną zaproszeni na wielki finał, który odbędzie się w drugiej połowie czerwca. A będzie o co walczyć! Zwycięzca otrzyma możliwość wyboru jednej z nagród - rocznego zapasu paliwa lub ekskluzywnego wyjazdu VIP na wyścig Formuły 1 na torze Hockenheim, z wejściem do padoku.
Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Już od dziś klienci mogą się rejestrować i uzyskać więcej informacji na stronie internetowej www.vaneconomy.pl

4Trucks.pl / Mercedes-Benz Polska

 


facebook_100x100 twitter_logo youtube_logo
 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL