Bilety na Euro od Castrola

Bilety na Euro od Castrola

euro-2012-bilety-castrol-4truckspl

Od 5 marca każdy kierowca może wygrać bilety na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Wystarczy wejść na stronę www.castrolfan.pl, odpowiedzieć na dwa pytania i opisać ciekawą historię związaną z samochodem.Autorzy pięćdziesięciu najciekawszych historii związanych z samochodem otrzymają podwójne bilety na mecz UEFA Euro 2012. Inspiracją dla uczestników mogą być wspomnienia członków jury - spotkanie Jerzego Dudka z autem Jamesa Bonda czy historia Macieja Oleksowicza. Wrażenia z pierwszej jazdy, niezwykła podróż, zakup wymarzonego samochodu - wystarczy przypomnieć sobie własną motoryzacyjną historię i opisać ją w kilku zdaniach. Jury będzie oceniać pomysłowość, emocjonalność opisu oraz słownictwo i stylistykę.

- Wiemy, że wśród kierowców jest wielu fanów piłki nożnej. Jako firma motoryzacyjna pragniemy docenić naszych klientów i dać im wyjątkową możliwość przeżycia niezapomnianych sportowych wrażeń - tłumaczy Sławek Radoń, dyrektor marketingu Castrol na Europę Środkową.

Konkurs „Ruszaj po bilety na UEFA Euro 2012™” jest dostępny w strefie kibica na stronie www.castrolfan.pl i potrwa do 30 kwietnia. Castrol, jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych, m.in. olejów syntetycznych Castrol EDGE, jest oficjalnym sponsorem UEFA Euro 2012.

4trucks.pl / castrolfan.pl