Nowy serwis DAF w Iłowej

Nowy serwis DAF w Iłowej

ESA-Ilowa-DAF

Firma ESA Trucks, autoryzowany dealer firmy DAF, otworzyła nową stację serwisowo - sprzedażową w Koninie Żagańskim k/Iłowej. Obiekt położony jest przy 30 km od przejścia granicznego w Olszynie blisko drogi krajowej nr 18 (E36). 

Serwis DAF oraz Truck Stop w Iłowej obsługiwany jest przez spółkę ESA Trucks i jest jednym z elementów największego w Polsce kompleksu dla kierowców. Z myślą o klientach oddana została do użytku stacja benzynowa Orlen (akceptuje ona karty UTA, DKV, FLOTA, E100), parking dla ciężarówek, restauracja oraz inne udogodnienia w postaci pryszniców, pralni itp. Znaczącym udogodnieniem jest 100 miejsc parkingowych wraz z całodobową ochroną. Na parkingu wydzielone są miejsca pod naczepy chłodnie z gniazdami do ładowania. Dzięki temu kierowcy mogą spokojnie nocować w ciszy, bez konieczności słuchania hałaśliwej pracy agregatu. Atrakcją w ciepłych miesiącach roku jest także pas zieleni z zadaszonymi budkami, w których znajdują się bieżąca woda, prąd, co daje możliwość podgrzania wody w czajniku czy przygotowania ciepłego posiłku we własnym zakresie.

W serwisie DAFa dokonywane są różnorodne naprawy pojazdów ciężarowych wszystkich marek. Hale wyposażone zostały m.in. w podnośniki i suwnice oraz inne najnowsze urządzenia stosowane w branży motoryzacyjnej. Budynek serwisowy ma powierzchnię 1050 m2 i mieści m.in. 3-kondygnacyjny magazyn o powierzchni 580 m2, 5 stanowisk naprawczych, z których dwa są stanowiskami kanałowymi a trzy zostały wyposażone w podnośniki moblne.

ESA-Trucks-Daf ESA-DAF-plac ESA-DAF-serwis

ESA Trucks Poznań Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer sprzedaży i serwisu samochodów ciężarowych marki DAF działa na terenie województw wielkopolskiego i lubuskiego od 2006 roku. Firma należy do Grupy ESA, holenderskiego przedsiębiorstwa, które powstało w 1927 roku. Otwarcie nowego serwisu w Iłowej jest najważniejszą inwestycją firmy ESA. Jest to pierwszy w Polsce tak kompleksowy autoryzowany serwis marki DAF wraz z pełną infrastrukturą dla podróżujących.

Nowy kompleks serwisowo-sprzedażowy ESA znajduje się na przedłużeniu trasy autostrady A4 z krajową 18-tką w kierunku przejścia granicznego w Olszynie, w odległości 30 km od tzw. węzła w Krzywej w kierunku zachodniej granicy kraju. Droga ta łączy transeuropejski korytarz transportowy, a więc Drezno, Berlin z południową Polską, Słowacją czy Ukrainą.

(MB)


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL