Rusza polski MAN Trucker's World

Rusza polski MAN Trucker's World

MAN-Truckers-World

Polska jest dziesiątym krajem, w którym rozpoczyna działanie ten wyjątkowy program lojal nościowy skierowany do użytkowników pojazdów ciężarowych MAN.Klub obecny jest już w 9 krajach Europy (Austrii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Portugalii, Rosji i Szwajcarii), teraz dołączy do niego również MAN Truck & Bus Polska. Głównym celem klubu jest integracja fanów oraz klientów MAN i nagradzanie ich za dokonywanie zakupów oryginalnych części zamiennych oraz korzystanie z usług autoryzowanych stacji serwisowych MAN na terenie Polski.

Sercem klubu będzie internetowa platforma www.man-truckers-world.pl, gdzie po zarejestrowaniu się każdy z członków otrzyma swoje osobiste konto. Tutaj będzie mógł wymieniać się doświadczeniami z innymi kierowcami, zasięgnąć porady ekspertów, zamówić produkty z katalogu, poczytać newsy klubowe, a nawet otrzymać sms-a z przypomnieniem np. o urodzinach bliskich. Podstawowym narzędziem klubu jest zbieranie punktów w stacjach serwisowych MAN i wymiana ich na atrakcyjne nagrody.

Klub będzie opierał swoją działalność nie tylko na internetowym forum, ale także na bezpośrednich dorocznych spotkaniach MAN Trucker's Day. Członkowie klubu będą mogli przyjechać z rodzinami, przyjaciółmi i wziąć udział w całodniowym pikniku z licznymi atrakcjami i konkursami.
Rekrutacja i rejestracja klubowiczów już ruszyła! Więcej informacji na temat klubu znajdziecie na stronie www.man-truckers-world.pl.


Odwiedźcie stronę www.man-truckers-world.pl i dołączcie do klubu MAN Truck! Do klubu można zapisać się również we wszystkich autoryzowanych stacjach serwisowych MAN.


 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL