Cristiano Ronaldo ambasadorem marki Castrol

Cristiano Ronaldo ambasadorem marki Castrol

Castrol-RonaldoRuszyła wielka piłkarska loteria z atrakcyjnymi nagrodami. Każdy, kto kupi minimum 1 litr oleju Castrol Edge, Castrol Magnatec lub Castrol SLX Professional czy Castrol Magnatec Professional ma szansę zmierzyć się z samym Cristiano Ronaldo. Wszyscy, którzy dokonają zakupu oleju na wymianę lub uzupełnienie i posiadają paragon bądź fakturę VAT, mogą wziąć udział w organizowanej pod hasłem Największe Osiągnięcia, Wyjątkowe chwile promocji trwającej do 11 lipca.

Główną nagrodą jest spotkanie z najlepszym piłkarzem świata. Wystarczy wejść na stronę www.wygrajzronaldo.pl i trafnie wytypować trzy z dziesięciu prezentowanych tam najlepszych piłkarskich akcji w historii Mistrzostw Świata FIFA. Jeśli wybrane akcje będą zgodne z tymi, które wskazał Cristiano Ronaldo, uczestnik promocji ma szansę wygrać wyjazd do Madrytu i spotkanie z gwiazdą. Dodatkowo, wśród wszystkich typujących zostanie rozlosowanych 1000 oficjalnych piłek Mistrzostw Świata FIFA 2010 oraz - w każdym tygodniu trwania promocji - przenośna konsola PSP. Zwycięzcę promocji, a zarazem szczęśliwca, który spotka się najlepszym piłkarzem świata, poznamy po 13 lipca.

Castrol przygotował również unikalny program przeznaczony dla niezależnych warsztatów samochodowych. W trwającej od 22 lutego trzyetapowej promocji każdy warsztat może poczuć ducha piłkarskich mistrzostw i wejść do gry o atrakcyjne nagrody. Wszelkie informacje na temat nagród, konkursów i zwycięzców można znaleźć na stronie www.druzynacastrol.pl.
Sponsorowanie piłkarskich Mistrzostw Świata FIFA 2010 przez Castrol jest częścią szerszego zaangażowania lidera w produkcji najwyższej jakości produktów olejowych we wspieranie piłki nożnej. Współpraca z gwiazdą reprezentacji Portugalii i ambasadorem marki Castrol Edge - Cristiano Ronaldo umożliwia dotarcie do milionów fanów piłki nożnej na całym świecie - obecnych i potencjalnych klientów marki Castrol. Pokazuje jak pasja, motywacja i determinacja - tak ważne na boisku - mogą być przełożone na dążenie do tworzenia i dostarczania najlepszej klasy produktów olejowych.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL