Zostań Miss i Misterem Transportu 2010

Zostań Miss i Misterem Transportu 2010

mister_transportu_2010Właśnie wystartowały pierwsze w branży wybory Miss i Mistera Transportu 2010. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy profesjonalnie zajmujący się transportem i spedycją: przewoźnicy, spedytorzy i logistycy. Sześciu zwycięzców zmagań konkursowych wyjedzie na 7-dniową egzotyczną wycieczkę na gorącą Ibizę.

Do konkursu można zgłosić się na stronach www.mister2010.eu i www.miss-2010.eu. Tutaj można oddać swój głos na wybranego kandydata, zostawić komentarz pod jego profilem oraz sprawdzić aktualne wyniki głosowania. Wybory są połączeniem zabawy z promocją firm branży TSL w Europie.

Wybory Miss i Mistera Transportu 2010 wystartowały z dniem 4 stycznia br. Może w nich wziąć udział każdy pracownik branży TSL. Po zarejestrowaniu się na stronie konkursu możemy ubiegać się o tytuł samodzielnie lub podać propozycję innego kandydata i kandydatki. Głosować mogą wszyscy użytkownicy serwisu poprzez przyznanie kandydatom punktów w skali 1 do 5 jeden raz w miesiącu. Na stronach można zobaczyć wszystkich uczestników zabawy oraz aktualne wyniki głosowania.
O wygranej w wyborach oraz przyznaniu tytułu decyduje najwyższa nota w dniu zakończenia głosowania. Sześciu szczęśliwców - trzy Miss oraz trzech Misterów Transportu 2010 - w ramach nagrody zostaną zaproszeni na tygodniową wycieczkę na Ibizę. Organizatorzy konkursu zapewniają niezapomniane chwile spędzone na gorących plażach, a także komfortowy odpoczynek i relaks w czterogwiazdkowym hotelu.

Konkurs na Miss i Mistera Transportu 2010 promowany jest w kilkunastu krajach, a strony konkursowe są dostępne w kilku wersjach językowych. Docelowo powstanie aż 16 wersji językowych stron konkursowych, aktualnie jest to wersja: polska, angielska i niemiecka. Oprócz funkcji oddawania głosu możliwe jest także komentowanie zdjęć uczestników oraz przesyłanie im prywatnych wiadomości w postaci "puszczenia oczka”" Można także zamówić powiadamianie o wynikach głosowania konkretnego kandydata, któremu kibicujemy.

Zapraszamy do zabawy!

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL