Serwis Scania w Tomaszowie

Serwis Scania w Tomaszowie
Image W dniu 5 czerwca  br. w Tomaszowie Mazowieckim uroczyście otwarto nowy autoryzowany serwis Scania, należący do dilera Scan-Partner. Otwarcia dokonali Andrzej Granosik - Prezes Zarządu Scan-Partner oraz Alexander Vlaskamp dyrektor generalny Scania Polska. Głównymi punktami uroczystości było przekazanie kluczyków do 7. pojazdów R420, prezesowi firmy Food Service Markowi Czerniejowi oraz właścicielowi firmy Trade-Trans Piotrowi Sypule.
ImageCiekawym akcentem było przyjęcie 5. pojazdów Scania 4-serii do Klubu Milionerów Scania. Okolicznościowe dyplomy odebrał Mateusz Kiełb reprezentujący firmę MTI Studzianki.

To już 3. serwis Scan-Partner, po Rzgowie k. Łodzi oraz Łowiczu, a 32. w całej sieci Scania w Polsce. Jest on zlokalizowany nieopodal drogi nr 8 przy ul. Zawadzkiej 78/94 w Tomaszowie Maz.

Powierzchnia serwisu zajmuje 500m2 i obejmuje 3 stanowiska naprawcze, w tym 2 pełnowymiarowe mieszczące ciągnik z naczepą. Wyposażenie serwisu spełnia w pełni wymogi Scania i pozwala na naprawy wszystkich typów i serii pojazdów. Do dyspozycji klientów jest duży plac parkingowy, mogący pomieścić 20. zestawów, a uzupełnieniem oferty serwisowej jest działające biuro handlowe.

- Doświadczona załoga mechaników gwarantuje najwyższą jakość napraw - powiedział Tomasz Walczak kierownik serwisu w Tomaszowie Maz, który od 12. lat jest związany z dilerem Scania.

Serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w soboty w godzinach 8.00-14.00.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL