Zdobywca szczytów: MAN TGX V8

Zdobywca szczytów: MAN TGX V8
Image Jesienią 2007 firma MAN Nutzfahrzeuge zaprezentuje nowy pojazd flagowy TGX V8 generacji Trucknology®. Ten doskonały model typoszeregu TGX wyposażony jest w nowy, ośmiocylindrowy silnik widlasty o mocy 680 KM i momencie obrotowym 3000 Nm.


Image Dzięki temu rozwiązaniu MAN oferuje samochód ciężarowy o największej mocy w Europie. Ciężarówka MAN TGX V8 z nowym silnikiem Common Rail jest przystosowana do przewozu ładunków na dalekich trasach, z najwyższą maksymalną masą zestawu, w najtrudniejszych warunkach drogowych.
Ten doskonały silnik jest zupełną nowością. Charakteryzuje się niezawodnością i dużą trwałością. Jest to zupełnie nowe rozwiązanie techniczne.

Kabina XXL o największej przestrzeni wnętrza i bogatym wyposażeniem seryjnym, zapewnia doskonałe walory optyczne pojazdu TGX V8. Specjalny pakiet wyposażenia obejmuje m.in. luksusowe siedzenia skórzane z wytłoczonym logo V8, czy też z ozdobną listwą z włókna węglowego na desce rozdzielczej.

W ten sposób, model TGX V8 wyraźnie odróżnia się od pozostałych pojazdów i spełnia najwyższe wymagania.źródło: MAN-STAR Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL