DAF w Świdniku

DAF w Świdniku

DAF-Lublin-Wanicki_serwis

Na terenie Lubelszczyzny działa już nowy obiekt serwisowy firmy DAF należący do Grupy Wanicki.Serwis znajduje się w Świdniku, przy 614 kilometrze drogi nr 12, 17 w kierunku Zamość - Chełm, kilometr od granicy Lublina. Położony jest na działce o powierzchni 1,7 ha. Powierzchnia dwukondygnacyjnego budynku to około 1500 m2, kubatura 11 000 m3. Serwis w Świdniku to lubelski oddział Grupy Wanicki, który został przeniesiony z lokalizacji w Lublinie.  

Warsztat ma 4 przelotowe, w pełni wyposażone stanowiska obsługowo-naprawcze o szerokości 6 m i długości 27 m. Na dwóch z nich znajdują się kanały robocze, a jedno przygotowane jest pod montaż uniwersalnego podnośnika stemplowego. Serwis prowadzi działalność w zakresie napraw bieżących samochodów ciężarowych i osobowych, przeglądów okresowych, naprawy i kalibracji tachografów cyfrowych, naprawy i montażu agregatów chłodniczych, montażu urządzeń do poboru myta za korzystanie z autostrad w Niemczech - Toll Collect.  

Warsztat został wyposażony w najnowsze urządzenia niezbędne do przeprowadzania napraw pojazdów na najwyższym poziomie m.in. nowoczesny komputer diagnostyczny DAVIE, pozwalający na diagnozowanie pojazdów marki DAF.

Podobnie jak pozostałe serwisy DAF prowadzi on sprzedaż części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.
Warsztat obsługuje ośmiu wykwalifikowanych mechaników oraz pięć osób w punkcie obsługi klienta i magazynie. Grupa Wanicki oferuje również kontrakty serwisowe w ramach usługi DAF Multisupport. Klient w zamian za określoną miesięczną stawkę otrzymuje pełen serwis i obsługę w całej sieci serwisowej DAF, zarówno w kraju jak i za granicą.Na wyposażenie serwisu pozyskane zostały środki unijne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa I - Przedsiębiorczość i Innowacje.
Jak każdy autoryzowany serwis firmy DAF, warsztat w Świdniku przeznaczony jest do obsługi wszystkich marek pojazdów ciężarowych przyczep i naczep oraz autobusów. Dostępny jest również 24-godzinny serwis firmy DAF ITS.

DAF-Lublin-Wanicki_wn DAF-Lublin-Wanicki_warsztat

Tradycyjnie dla obiektów serwisowych Grupy Wanicki, również najnowsza, świdnicka siedziba firmy wyposażona jest w salon ekspozycyjny. Trzech handlowców obsługuje teren województwa lubelskiego.

Adres:
Świdnik, ul. Piasecka 130, 51 st 12' 03" N 22 st 40' 37" E


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL