Nowe modele nawigacji Mio

Nowe modele nawigacji Mio

4t_-2_-_600      4t_-_600

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele nawigacji Mio z ekonomicznej serii Moov M: M410 i M610. W stosunku do wcześniejszych urządzeń z tej linii produktowej nowe nawigacje zyskały wiele nowoczesnych funkcji, a dodatkowo oferowane są z dwuletnią darmową aktualizacją map z możliwością ich wypożyczania. Dzięki wykorzystaniu ekonomicznej platformy sprzętowej rekomendowana cena detaliczna za nawigację M410 wyniesie 299 zł.

W 4,3-calowym Mio Moov M410 oraz 5-calowym M610 pojawiło się wiele nowości w zakresie funkcjonalności. Użytkownicy będą zatem mieli do dyspozycji m.in. technologię SmartRoutes™, asystenta pasa ruchu, trójwymiarowy podgląd skrzyżowań, funkcję text-to-speech (za pomocą którego urządzenie udzieli szczegółowych wskazówek głosowych dotyczących nazw ulic) oraz symulację trasy w tunelu. Wszystko to działa na platformie sprzętowej gwarantującej satysfakcjonującą  jakość za rozsądne pieniądze.  Mapy w urządzeniach Moov M410 i M610 można aktualizować za darmo aż przez dwa lata, co jest niezwykle ważne w warunkach ciągle zmieniających się dróg w Polsce. Ponadto Mio oferuje również możliwość wypożyczenia - za niewielką opłatą - map innych krajów, które nie są preinstalowane w urządzeniu. Mapy można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni. Same urządzenia będą dostępne w dwóch konfiguracjach: tylko z mapą Polski lub z mapami całej Europy.

W nowych nawigacjach wykorzystano najnowsze rozwiązania stosowane w urządzeniach Mio Technology. Najważniejszą innowacją w serii Moov M jest wykorzystanie technologii SmartRoutes™. Pod tą nazwą kryją się trzy  funkcjonalności: inteligentne wyznaczanie trasy, wybór trasy oraz LearnMe Pro™. Inteligentne wyznaczanie trasy wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców i za ich pomocą oferuje kierowcy optymalną trasę dojazdu do wyznaczonego celu;  Wybór trasy pozwala na wygodny podgląd alternatywnych dróg na mapie: najszybszej, ekonomicznej, najłatwiejszej i najkrótszej. Przy każdej z opcji widoczne są informacje na temat odległości i czasu przejazdu  przy danym wyborze. Funkcja LearnMe Pro™ monitoruje oraz zapamiętuje styl jazdy kierowcy:  typ trasy, który najczęściej wybiera, zakręty oraz prędkość i dostosowuje planowaną drogę do jego indywidualnych preferencji. W miarę upływu czasu nawigacja koryguje także szacowany czas dotarcia do celu podróży.  Inne funkcjonalności zastosowane w nowych modelach Moov to m.in.: Asystent pasa ruchu, który z wyprzedzeniem wskazuje właściwy pas po którym należy się poruszać. Widok skrzyżowań 3D. Aktualna, preinstalowana w urządzeniu baza fotoradarów ostrzega kierowców o ich rozmieszczeniu. Urządzenia dostępne są u wybranych partnerów Mio Technology.

Źródło: Mio Technology

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL