Hybryda w dobrych rękach

Hybryda w dobrych rękach

Wzek_RX_70_-_600

Innowacyjny produkt firmy STILL - wózek widłowy z napędem hybrydowym - RX 70 Hybrid- miał swoją oficjalną premierę na tegorocznych targach CeMAT. Wtedy też na ręce prezesa firmy Fraport AG, operatora lotniska Frankfurt, przekazano kluczyki do pierwszego modelu wózka widłowego z napędem hybrydowym, jaki wszedł do produkcji seryjnej. Wśród kolejnych klientów firmy , którzy postanowili przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszyć koszty użytkowania floty, jest firma HPA.

6 września Bert Jan Knoef, dyrektor zarządzający STILL, wręczył reprezentującemu firmę HPA Jensowi Meierowi, kluczyki do RX 70 Hybrid. Na uroczystości obecny był także burmistrz miasta Olaf Scholz, który gratulował obu stronom oraz życzył udanego partnerstwa. Charakterystyczna dla zarządu HPA orientacja na przyszłość znajduje odzwierciedlenie w wizji rozbudowy floty. STILL RX 70 Hybrid, dzięki wykorzystaniu dwóch rodzajów napędów: Diesla i elektrycznego przyczynia się zarówno do budowania wizerunku firmy odpowiedzialnej ekologicznie, jak i w dłuższej perspektywie do wymiernych oszczędności.

Zastosowanie rozwiązań pozwalających magazynować wytwarzaną energię generuje oszczędności nawet do 15 proc. zużywanego paliwa. RX 70 Hybrid łączy w sobie innowacyjne podejście do pozyskiwania źródeł energii, z wygodą i ergonomią użytkowania, cechującą wszystkie produkty firmy STILL. Wózek może być wyposażony w liczne udogodnienia dla operatora takie jak ogrzewana tylna szyba oraz w programy wspomagające bezawaryjną i ergonomiczną pracę pojazdu tj. FleetManager.


Źródło: Still Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL