Bezpieczne ferie w CH Tagrówek

Bezpieczne ferie w CH Tagrówek
Image W niedzielę, 14 stycznia 2007 r. w Centrum Handlowym Targówek w Warszawie Inspekcja Transportu Drogowego uczestniczyła w akcji „Bezpieczne ferie” połączonej z XV Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze na ratowanie życia dzieci poszkodowanych w wypadkach i na naukę udzielania pierwszej pomocy zbierały finalistki i laureatki konkursu Miss Polonia.

Na licytacjach prowadzonych przez Martę Matyjasik – Miss Polonia 2002 i Alvina Gajadhura – Rzecznika prasowego GITD sprzedano między innymi 3 maskotki krokodyla ITD, maskotki borsuka - przekazane przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz wiele innych cennych przedmiotów.

W ramach całodniowego programu zorganizowany został konkurs rysunkowy dla dzieci pt.: ‘Bezpieczne ferie’. W akcji obok Inspekcji Transportu Drogowego uczestniczyli również funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji oraz Straży Miejskiej.

Inspektorzy transportu drogowego, Policjanci oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej udzielali wskazówek i porad dotyczących szeroko pojętych zasad bezpieczeństwa, co staje się szczególnie istotne w związku ze zbliżającym się feriami zimowymi.

 

 

źródło: GITD 

Przeczytaj też:
Kierowca prowadził ciężarówkę z włączonym odpoczynkiem na tachografie

Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Olsztyna zatrzymali kierowcę ciężarówki, który manipulował tachografem.

Bez koła na autostradzie, to był dopiero początek...

Kierowca zgubił koło i nawet tego nie zauważył. Przed nieszczęściem ocalili go inspektorzy ITD.

Jazda ciężarówką na trzech kartach i 40 wykroczeń

Jazda na trzech kartach, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jest niedopuszczalna, ale również może spowodować potrojenie liczby mandatów.

Przekroczył wagę o 13 ton

Inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego w Radomiu zatrzymali do kontroli dwie ciężarówki.

10 najbardziej kontrolowanych dróg w Polsce

Publikujemy dane o najbardziej kontrolowanych drogach w Polsce w 2018 roku.

Na promilach na zakazie

W świetle niedawnych badań, które obrazują motywy prowadzenia ciężarówek "na gazie", takiej kategorii w ogóle nie uwzględniono.

Myślałem, że ITD nie pracuje w niedzielę...

W niedzielę 21 października br. rano inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu zatrzymali do kontroli ciężarówkę polskiego przewoźnika.

Przyszli spedytorzy praktycznie na kontroli ITD

Inspekcja Transportu Drogowego edukuje przyszłych spedytorów.

Fotoradar bez legalizacji

Inspekcja Transportu Drogowego zarządza, na terenie RP, stacjonarnymi urządzeniami do kontroli pomiaru prędkości. Jednak nie wszystkie są legalne.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL