Nowe inwestycje Mercedes-Benz w sieć serwisową

Nowe inwestycje Mercedes-Benz w sieć serwisową
Image Strategia rozwoju sieci dealerskiej samochodów ciężarowych Mercedes-Benz stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie dynamicznie rozwijającego się rynku samochodów ciężarowych. Dzięki wybudowaniu nowych stacji obsługi oraz rozbudowie już istniejących powstać ma około 50 nowych stanowisk serwisowych.
Część inwestycji już jest realizowana. Kamienie węgielne pod nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz Mirosław Wróbel Sp. z o.o. już zostały położone. Planowany termin otwarcia stacji: marzec 2008 r.

Nowa stacja obsługi swym zasięgiem obejmować będzie region dolnośląski. Powstanie na 2-hektarowej działce w Pietrzykowicach pod Wrocławiem, niedaleko trasy A4. Na tym terenie wybudowany zostanie kompleks budynków o powierzchni 2400 m2, z warsztatem z 10 profesjonalnymi stanowiskami serwisowymi dla samochodów ciężarowych, w którym zatrudnieni zostaną najlepsi fachowcy. Dzięki temu klienci będą mieli zapewnioną kompleksową obsługę techniczną swoich samochodów ciężarowych Mercedes-Benz. Pomyślano również o kierowcach czekających na odbiór auta – będą mieli szereg możliwości komfortowego wypoczynku, z noclegami włącznie.

Mirosław Wróbel Sp. z o.o. zdecydowała się na tę nowoczesną inwestycję, chcąc wykorzystać potencjał rozwijającego się rynku samochodów ciężarowych. Z tego też powodu nowopowstający serwis będzie dedykowany samochodom ciężarowym – co w przekonaniu Mercedes-Benz daje najlepsze efekty i zapewnia najbardziej profesjonalną obsługę posprzedażną.

Stacja obsługi w Pietrzykowicach jest kolejną już inwestycją spółki Mirosław Wróbel Sp. z o.o. w regionie dolnośląskim. Firma jest związana z marką Mercedes-Benz już ponad 15 lat. W 1989 r. otwarty został pierwszy serwis Mercedes-Benz we Wrocławiu, który dwa lata później otrzymał autoryzację. Od tamtej pory firma stała się jednym z największych dealerów marki z trójramienną gwiazdą i jedyną na Dolnym Śląsku posiadającą autoryzację na sprzedaż i serwis wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz. Do trzech lokalizacji firmy – we Wrocławiu, Opolu i Jeleniej Górze, niebawem dołączy czwarta – Autoryzowany Serwis Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz w Pietrzykowicach koło Wrocławia. Postęp prac budowlanych można śledzić na bieżąco na stronie internetowej: www.pietrzykowice.pl


źródło: DaimlerChrylser Automotive Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL