Czwarta w Polsce stacja benzynowa przy Hypernovej

Czwarta w Polsce stacja benzynowa przy Hypernovej
Image18 października 2006 roku, przy Hypernovej w Kutnie rozpoczyna działalność czwarta w Polsce stacja benzynowa przy hipermarkecie Hypernova. Trzy inne już obsługują kierowców w Kędzierzynie-Koźlu, Sochaczewie oraz Bydgoszczy.
Samoobsługowa stacja benzynowa przy Hypernovej w Kutnie (ul. Oporowska 6A) jest wyposażona w 3 dystrybutory, a do dyspozycji Klientów oddano 6 stanowisk. Na stacji pracuje sześcioosobowa załoga. W dwóch kasach Klienci mogą płacić gotówką, a także kartami płatniczymi.

Stacja uzupełni i uatrakcyjni ofertę Hypernovej – mówi Jacek Janik, dyrektor hipermarketu Hypernova. – Paliwo dostarczane przez Orlen PetroTank jest wysokiej jakości, co potwierdzają badania laboratoryjne. W trosce o środowisko naturalne oferowane przez stację paliwa spełniają wszelkie normy ekologiczne.Mieszkańcy Kutna mogą być pewni, że będziemy sprzedawać paliwo w bardzo atrakcyjnych cenach – zapewnia Jacek Janik.

Stacja oferuje 3 rodzaje paliw: benzynę bezołowiową 95, benzynę bezołowiową 98 oraz olej napędowy. Klienci stacji mogą bezpłatnie skorzystać ze stanowiska z odkurzaczem oraz kompresora. Dodatkowo mogą zaopatrzyć się w płyn do spryskiwaczy, kanistry na paliwo, kamizelki ostrzegawcze oraz zapachy do samochodów.

Ci wszyscy, którzy zatankują na nowej stacji, otrzymają specjalne zniżki na zakupy w Hypernovej – za paragon ze stacji na kwotę minimum 80 zł Klient otrzyma bon na 5 zł, za 160 zł – 10 zł do zrealizowania w Hypernovej. Również dla Klientów hipermarketu przygotowano wyjątkową ofertę – otrzymają oni atrakcyjne rabaty na paliwo. Jeśli na zakupy w Hypernovej wydadzą minimum 80 zł – otrzymają upust w wysokości 5 groszy na 1 litrze, za 160 zł wydanych w hipermarkecie – 10 groszy upustu na każdym litrze paliwa. Specjalna akcja promocyjna rozpoczyna się w dniu otwarcia stacji i potrwa 8 tygodni.
źródło: Ahold Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL