Hella na Automechanice 2006

Hella na Automechanice 2006

Image Na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie, które odbędą się w dn. 12-17 września, niemiecka Hella zaprezentuje wiele nowych produktów w czterech głównych liniach asortymentowych: Oświetlenie, Elektrotechnika, Elektronika i Systemy Termiczne oraz rozszerzony zakres usług dla rynku części zamiennych i niezależnych warsztatów.

 W Hali 3.0/Stoisko D.91, odwiedzający mogą otrzymać specyficzne informacje o nowych produktach jak również zasięgnąć porady u specjalisty z Helli. Nowe urządzenia z zakresu klimatyzacji firmowane logo Behr Hella Service będą demonstrowane w czasie ich pracy („na żywo”) na stoisku Helli.

Również na miejscu będą podłączone terminale dla skorzystania z internetowej wersji szkoleń Helli (Hella Online Training).
Hella będzie prezentować wybrane nowe produkty z zakresu części elektronicznych, których oferta została poszerzona o ponad 850 artykułów w ciągu ostatnich 2 lat.

Interesującym produktem są akcesoryjne światła dzienne wykonane w technologii LED, które mają bardzo długą żywotność i minimalne zużycie prądu. Tym produktem Hella po raz kolejny chce pokazać, że interesują ją sprawy poprawy bezpieczeństwa na drogach bez niszczenia środowiska naturalnego przez zwiększanie zużycia paliwa.źródło: Hella Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL