Nowy oddział Renault

Nowy oddział Renault
Image 3 marca w Lublinie otwarty został oficjalnie kolejny serwis Renault Trucks. Prowadzi go doświadczony partner – krakowska firma Eurocomplex Trucks, której rejon działania obejmuje nie tylko Małopolskę, ale także Podkarpacie i Lubelszczyznę.
Nowy serwis stanowi doskonałe wypełnienie białej plamy na mapie sieci serwisowej Renault Trucks w naszym kraju. Znajduje się bezpośrednio przy międzynarodowej drodze E372 z Lublina do Zamościa, która jest fragmentem jednego z głównych szlaków wiodących z zachodu Europy na Ukrainę.

Image Serwis bardzo łatwo znaleźć – jadąc z Lublina do Zamościa w miejscowości Kazimierzówka już z daleka widać logo Renault Trucks i wielkie firmowe flagi.
Liczący kilkaset metrów kwadratowych obiekt zapewnia kierowcom samochodów ciężarowych wysoki standard obsługi.  W hali mieszczą się dwa zestawy ciągnik plus naczepa. Wyposażenie obejmuje komplet specjalistycznych urządzeń i narzędzi niezbędnych do fachowej i szybkiej diagnostyki ciężarówek oraz ich obsługi serwisowej i napraw. Jak w każdym punkcie firmy dostępne są tam oryginalne części zamienne oraz oleje i smary Renault Trucks Oils, a także kilku innych renomowanych dostawców.

W części biurowej znajduje się nie tylko obszerny hol recepcyjny z dużym oknem umożliwiającym kierowcom obserwację pracy mechaników, ale też sklep z częściami oraz pomieszczenia do rozmów handlowych. Bo w lubelskim oddziale Eurocompleksu można nie tylko serwisować, ale także kupować wszystkie oferowane przez Renault Trucks ciężarówki. -
J
ak powiedział Prezes Eurocomplex Trucks, Marian Kołodziejczyk - Zdecydowaliśmy się na tą inwestycję, bo widzimy w rynku lubelskim duży potencjał. W tym roku zamierzamy na nim ulokować przynajmniej 60 pojazdów. Nie ukrywamy, że ten serwis to dopiero początek naszej działalności tutaj. W najbliższych latach zamierzamy zbudować w pobliżu zupełnie nowy, większy obiekt. Na razie zatrudniamy pięć osób, ale mam nadzieję, że ta liczba szybko wzrośnie wraz z potrzebami tutejszych przedsiębiorstw przewozowych.

Serwis i handlowcy pracują w Lublinie dopiero od stycznia, ale są już pierwsze kontrakty. Kluczyki do zakupionych tam dwóch nowych ciągników siodłowych Renault Premium 440 DXi prezes Pollien przekazał podczas uroczystości otwarcia Sławomirowi Knapowi, kierownikowi działu transportu firmy TEZET Gaz Movement SA. Charakterystyczne zielone samochody będą holowały cysterny z gazem LPG i propanem po drogach Mazowsza, Lubelszczyzny, Podkarpacia i Małopolski.

Lubelski oddział Eurocompleksu na razie nie pracuje jeszcze w systemie SERVICE 24/24, jednak jak zapewnia Marian Kołodziejczyk, telefon alarmowy jest czynny całą dobę i w razie potrzeby o każdej porze do awarii na drodze wyrusza samochód serwisowy. Zakupy samochodów ciężarowych Renault wspomaga jego firmowy leasing, oferowane są też kontrakty serwisowe oraz rozszerzone gwarancje. Firma ma też w ofercie przeglądy rejestracyjne, naprawy przyczep i naczep, montaż i obsługę wielu urządzeń dodatkowych: ogrzewań postojowych, CB-radia, spojlerów, układów centralnego smarowania i terminali Toll Collect.  

źródło: RENAULT Trucks

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL