Polacy mistrzami Europy!

Polacy mistrzami Europy!
Image Polacy byli bezkonkurencyjni w zorganizowanym przez Goodyeara ogólnoeuropejskim konkursie serwisów opon ciężarowych sieci TruckForce.

Serwis TruckForce STN Błonie nie dał szans swoim konkurentom zarówno w Polsce, jak i w Europie. Dziś jego szef Sławomir Nadolny odebrał oficjalnie nagrodę: specjalistyczną przyczepę serwisową ogumienia o wartości ponad 25 000 Euro. Już wkrótce w ślady mistrzów z Błonia może podążyć inny polski serwis sieci TruckForce – tym razem z Serwisu Ogumienia Witaszyce, który wygrał kolejną polską edycję 2006/2007.

Aby wygrać europejski konkurs, trzeba było pokonać rywali w kilku konkurencjach - zarówno teoretycznych (test z wiedzy o ogumieniu), jak i praktycznych.  

Po pokonaniu 14 serwisów zakwalifikowanych do ogólnopolskiego finału przyszła kolej na walkę z najlepszymi serwisami Europy. Także i wśród nich Polacy okazali się najlepsi.

„Fakt, że polski serwis STN Błonie TruckForce okazał najlepszy w Europie oraz profesjonalizm, jaki pokazał w kolejnej edycji konkursu TruckForce Service Provider Of The Year 2006/2007 Serwis Ogumienia Witaszyce cieszy mnie jako przedstawiciela koncernu Goodyear – organizatora konkursu, gdyż świadczy to o bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu serwisów TruckForce, które kompleksowo obsługują floty transportowe w obszarze ogumienia" – powiedział Janusz Krupa, menedżer opon ciężarowych Grupy Goodyear Polska.

 

źródło: Goodyear Polska 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL