Bernard Krone nowym Dyrektorem Generalnym fabryki w Werlte

Bernard Krone nowym Dyrektorem Generalnym fabryki w Werlte

Bernard-Krone-600

Bernard Krone   oprócz stanowiska Prezesa Zarządu Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH obejmie także funkcję Dyrektora Generalnego w Fahrzeugwerk Krone (Werlte).

Przejęcie kierowniczej roli w obu zakładach - fabryce maszyn i pojazdów użytkowych - stanowi dalszy krok w kierunku wdrożenia planowanego od dawna procesu strategicznego przejęcia całościowej odpowiedzialności w tym rodzinnym przedsiębiorstwie. Pod kierownictwem Bernarda Krone w zarządzie fabryki pojazdów znaleźli się Dipl.-Ing. Gero Schulze Isfort (sprzedaż/marketing), Dipl.-Ing. Uwe Sasse (konstrukcja/projektowanie), a także Dipl.-Ing. Gerold Wenisch (produkcja/gospodarka materiałowa). Obecnie w Grupie Krone zatrudnionych jest około 2200 pracowników, a w ubiegłym roku finansowym odnotowano obrót w wysokości 1,31 miliarda euro.

- Chciałbym podziękować mojemu ojcu i całej kadrze zarządzającej za to, że w ciągu ostatnich lat byłem systematycznie i z rozwagą wprowadzany w kwestie odpowiedzialności właścicielskiej. Przejęcie przedsiębiorstwa nastąpiło dokładnie w momencie trudnej fazy kryzysu gospodarczego i finansowego. Rady moich doświadczonych kolegów z zarządu i oczywiście mojego ojca były w najwyższym stopniu pomocne. Zgodnie z filozofią przedsiębiorstwa będziemy wraz z naszymi kompetentnymi i zdolnymi pracownikami również w kolejnych latach pracować w celu utrzymania wiodącej pozycji w dziedzinie innowacji i postrzegania naszych produktów jako referencyjnych. Naszym celem jest stałe projektowanie nowych rozwiązań, dzięki którym nasi klienci w branży techniki agrarnej i pojazdów użytkowych mogą odnosić korzyści. Sukces minionych lat potwierdza naszą strategię. W obu obszarach działalności Krone za pomocą przełomowych innowacji stale wyznacza kolejne kamienie milowe -  mówi Bernard Krone.

Źródło: Krone

Artykuły powiązane

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL