TRANS wprowadza opłaty w Czechach!

TRANS wprowadza opłaty w Czechach!

Image Od nowego roku czescy użytkownicy giełdy TRANS, aby korzystać z systemu będą musieli zapłacić abonament! Czechy są kolejnym, po Polsce, krajem, w którym operator zdecydował się na wprowadzenie opłat za dostęp do giełdy.

W przeciwieństwie do swoich czeskich konkurentów  TRANS wprowadził opłatę wyłącznie za dostęp do danych adresowych firm zgłaszających oferty. Firmy, które korzystają z giełdy wyłącznie do zgłaszania własnych ładunków i pojazdów lub do rozmów na komunikatorze nadal to mogą czynić bezpłatnie.

Dla dotychczasowych użytkowników giełda przygotowała jednak specjalną promocję!   
Wszystkie firmy, które już korzystają z programu mogą bezpłatnie dodawać i przeglądać zlecenia transportowe oraz dane oferentów jeszcze do końca roku. Aby to robić od stycznia 2007 roku, będą musiały opłacić abonament.
Również nowe firmy, które zarejestrują się teraz na giełdzie nie od razu będą musiały uiścić opłatę abonamentową. Dla nich TRANS przygotował tzw. “promocję wejściową”. Nowo zarejestrowane firmy otrzymają aż 90 dni bezpłatnego i pełnego dostępu do giełdy.

Ceny abonamentu dla Czechów są identyczne, jak te dla użytkowników z Polski.

Przedstawiciele giełdy TRANS obiecują, że wprowadzenie opłat abonamentowych umożliwi wprowadzenie nowych funkcji na giełdzie w tym rozwiązań mobilnych oraz usprawni proces korzystania z systemu poprzez inwestycje w infrastrukturę serwerową.
   
W Czechach z giełdy korzysta już ponad 3000 firm transportowych i spedycyjnych. Obok Polski to największe skupisko użytkowników giełdy TRANS.

Do dynamicznego rozwoju tego rynku przyczyniła się, prowadzona od czerwca br., intensywna kampania promocyjna giełdy. W ciągu kilku miesięcy program do instalacji TRANS otrzymało kilkanaście tysięcy czytelników największych pism branżowych w Czechach, m.in. magazynu “Trucker”, “Dopravni Noviny”, “Truck&Business”,“Doprava a silnice”, a także pism “Regal” i “Logistyka”.

Oprócz giełdy TRANS na płytach znalazły się także wzory dokumentów, niezbędnych przy prowadzeniu działalności transportowej.

 

 

 

 

źródło: Giełda Trans 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL