Nowa Scania off-road

Nowa Scania off-road

Scania_off-road

Najbardziej ekstremalne warunki wymagają najlepszego sprzętu. W 2012 roku Scania wprowadzi na rynek ulepszone wersje off-roadowych ciężarówek.

Nowe terenowe samochody ciężarowe Scania będą wzbogacone o funkcje, które pozwalają im na podjęcie pracy w najtrudniejszych miejscach na świecie. Zmieniona będzie stylistyka przedniego panelu, tak aby w pełni zabezpieczyć wrażliwe elementy nadwozia. Zmiana służy obniżeniu kosztów ewentualnych napraw i uniknięcia nierentownych przestojów. Jak zapowiada producent pierwsze modyfikacje dotyczą Scania G. Pełna gama modeli serii P nastąpi w późniejszym terminie. Nowe korzyści ze wszystkich ulepszeń oraz nowych funkcjonalności będą bardzo wymierne: Scania Opticruise z trybem off-road, nowe funkcje kontroli trakcji i nowy wydajniejszy Scania Retarder skuteczniejszy również przy mniejszych prędkościach.

Scania oferuje obecnie najszerszy zakres ciężkich samochodów ciężarowych na rynku. Od 2012 r. będą one zasilane przez nową gamę silników, które będą dostępne, w zależności od rynku, z normą emisji spalin - Euro 3, Euro 4, Euro 5, EEV i Euro 6. Rynkach europejskich możliwy będzie dostęp do rozszerzonego zakresu norm Euro 5 i EEV w technologii SCR. Silniki Scania mogą pracować na 100% biodieslu.

(MB)


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL