Regesta powiększa zakres usług

Regesta powiększa zakres usług

regesta2

Od nowego roku REGESTA SA powiększa zakres usług przewozowych o transport specjalistycznymi naczepami wywrotkowymi. Zakupione niedawno naczepy Wielton służą do przewozów złomu oraz dłużyc (np. prętów stalowych). Docelowo, w przyszłym roku, w barwach Regesta będzie znajdować się dodatkowo dwadzieścia takich zestawów.

Zabudowy wywrotki zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę Wielton. Jest to zupełnie nowy produkt, który swoja premierę miał jesienią ub. roku. Naczepy te  przeznaczone są w szczególności do transportu złomu luzem oraz długich wyrobów gotowych. Zabudowa naczepy wykonana jest z nowoczesnych stali szwedzkich, dzięki czemu uzyskano doskonały stosunek wytrzymałości konstrukcji naczepy do jej wagi. Przewożony ładunek jest zabezpieczany plandeką zawijaną na bok. Długość podłogi naczepy, wykonanej w technologii bezszwowej, wynosi 11 m.

Nie jest to pierwszy kontrakt Wieltonu i Regesty. Przypomnijmy, że w 2007 roku Wielton dostarczył przewoźnikowi z Pińczowa 150 szt. naczep kurtynowych.

REGESTA jest jednym z największych przewoźników w zakresie transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej. Firma specjalizuje się w przewozach naczepami typu coil-mulda. Jej tabor liczy ponad 110 jednostek. Klientami REGESTY są głównie firmy produkcyjne i handlowe branży budowlanej oraz stalowej.

regesta1


(MB)

Źródło: Regesta SA

 

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL