Software AG dla Kuehne + Nagel

Software AG dla Kuehne + Nagel

kuchne-nagel

W dniu 14 stycznia 2010 r. - Kuehne + Nagel (jedno z największych przedsiębiorstw logistycznych na świecie) we współpracy z firmą Software AG wdrożyło platformę automatyzacji procesów biznesowych, aby zoptymalizować i zharmonizować procesy logistyczne. Projekt rozpocznie się w 2010 roku od fazy pilotażowej i zakończy globalnym wdrożeniem systemu w 2014 roku. W jego ramach planowane jest wdrożenie pełnego pakietu webMethods BPMS.

Koncern Kuehne + Nagel zatrudnia około 55 000 pracowników w 900 oddziałach w ponad 100 krajach. W Polsce w firmie pracuje około 1 500 osób w 13 placówkach. Nowa platforma zautomatyzuje globalnie procesy związane z operacjami biznesowymi Kuehne + Nagel, m.in. w obszarze dostarczania usług klientom przedsiębiorstwa. Podwyższy to jakość usług i wydajność firmy. Dzięki monitorowaniu działań biznesowych dane procesów będą oceniane na podstawie zdefiniowanych wcześniej kluczowych wskaźników wydajności.

Platforma automatyzacji procesów biznesowych zostanie stworzona za pomocą oferowanego przez Software AG pakietu webMethods BPMS. W jego skład wchodzą, m.in. rozwiązania do: uruchamiania i zarządzania procesami biznesowymi (BPM), monitorowania i kontroli procesów biznesowych (BAM) oraz budowania aplikacji użytkownika (CAF). Wszystkie elementy pakietu webMethods BPMS są gotowe do wykorzystywania usług udostępnionych w ramach infrastruktury SOA. W zakresie zarządzania SOA, jednym z kluczowych rozwiązań oferowanych przez Software AG jest produkt Centrasite, który firma Kuehne + Nagel już wdrożyła.


Źródło: Software AG Polska

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL