Dariusz Sokołowski - koordynatorem programów dealerskich

Dariusz Sokołowski - koordynatorem  programów dealerskich

Dariusz_-_600

Stanowisko koordynatora programów dealerskich w BZ WBK Leasing objął Dariusz Sokołowski. Do jego obowiązków będzie należało zarządzanie sprzedażą oraz rozwój oferty finansowania pojazdów.

Dariusz Sokołowski z BZ WBK Leasing związany jest od 2007 r. Karierę rozpoczął jako specjalista ds. obsługi sprzedaży. Od 2008 r. jako Starszy Doradca Leasingowy w BZ WBK Leasing był odpowiedzialny m.in. za negocjacje i pozyskiwanie nowych klientów, współpracę z dostawcami środków trwałych oraz kompleksową obsługę procesu zawierania umów leasingowych. Ukończył ekonomię na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Był uczestnikiem wielu projektów oraz szkoleń z zakresu negocjacji i sprzedaży organizowanych m.in. przez Instytut Rozwoju Biznesu. Prywatnie miłośnik sportu oraz amator fotografii.

 - Na nowym stanowisku czeka mnie sporo wyzwań, choćby dlatego, że finansowanie pojazdów to największy i kluczowy dla leasingodawców segment rynku. Z samochodów osobowych korzystają właściwie wszystkie firmy, niezależnie od wielkości i rodzaju prowadzonej działalności, stąd bardzo ważne jest dla mnie dalsze zwiększanie atrakcyjności oferty BZ WBK Leasing na tym rynku. Ponadto chciałbym bardziej wykorzystać potencjał sprzedażowy jednej z największych grup bankowych w Polsce. Moje dotychczasowe doświadczenie zdobyte jako doradca leasingowy z pewnością okaże się pomocne w realizacji tego zadania - mówi Dariusz Sokołowski.

Źródło: Spółki Leasingowe BZ WBK

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL