Top Employers dla Volvo Polska

Top Employers dla Volvo Polska
top-employersFirma Volvo Polska wzięła udział w badaniu pracodawców prowadzonym przez Instytut CRF i uzyskała tytuł Top Employers Polska 2010. Certyfikaty Top Employers przyznawane są przez Instytut CRF wyłącznie najlepszym pracodawcom, którzy według niezależnego badania spełniają najwyższe standardy w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. Odbierając zaszczytny tytuł Top Employer Volvo Polska dołączyło do grona 500 certyfikowanych firm na świecie i 14 w Polsce.

Najwięcej punktów (5) firma osiągnęła w kategorii "Kultura organizacyjna firmy", na drugim miejscu wyróżniono "Rozwój kariery zawodowej", po 4 punkty otrzymały kategorie: "Wynagrodzenia i benefity", "Szkolenia i rozwój" oraz "Warunki pracy".

Odbierając nagrodę, Tom Jorning, prezes Volvo Polska Joint Company powiedział: - Cieszymy się bardzo z tej nagrody, która jest dla nas potwierdzeniem funkcjonowania w naszej organizacji wysokich standardów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Wyróżnienie to motywuje nas również do dalszego działania na rzecz rozwoju najlepszych praktyk w tej dziedzinie, które pozwolą nam na realizację naszych celów biznesowych. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka.

Instytut CRF (Corporate Research Foundation) to niezależna organizacja odpowiedzialna za realizację projektów Top Employers. Fundamentem projektu Top Employers jest badanie dotyczące zasad HR, poprzez które Instytut CRF określa, czy organizacja spełnia wymogi otrzymania certyfikatu Top Employer. Proces selekcji jest przeprowadzany z dużą starannością. Szczegółowo sprawdzane są decydujące i konkurencyjne obszary zarządzania zasobami ludzkimi, takie jak wynagrodzenia i benefity, szkolenia i rozwój, rozwój kariery zawodowej, warunki pracy i kultura firmy.


Źródło: Volvo Polska

 

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL