IVECO na targach TARBUD

IVECO na targach TARBUD

Uni-Truck_ecodaily

Uni-Truck - największa autoryzowana sieć dealerska marki IVECO oraz FIAT Professional - w dniach 19-21 marca zaprezentuje się na Targach Budownictwa TARBUD 2010 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Są to największe targi o takiej tematyce w południowo-zachodniej części naszego kraju.


Uni-Truck zajmie bardzo widoczne zewnętrzne miejsce wystawiennicze - tuż przy wejściu głównym do Hali Stulecia.
Publiczności pokazany zostanie nowy model rynkowego hitu FIAT Doblo Cargo, dobrze znany DUCATO oraz model Fiorino Traction+ z nowatorskim systemem elektronicznej blokady dyferencjału. Ze stajni IVECO, UNI-TRUCK pokaże najpopularniejszy model - Eco Daily z wywrotką oraz podnośnikiem koszowym.

- Cyklicznie wystawiamy się na targach TARBUD we Wrocławiu. Branża budowlana, której poświęcone są targi idealnie wpasowuje się w profil naszego potencjalnego klienta. Mimo, iż w dobie Internetu, ranga targów - w rozumienia narzędzia komunikacji z klientem - nieco się zmniejszyła, zawsze jest to doskonała okazja aby zainteresować szersze grono odbiorców  produktami i usługami oferowanymi przez Uni-Truck - mówi Dawid Sychowski, koordynator ds. marketingu Uni-Truck.

W trakcie targów trwać będzie konkurs Uni-Truck związany z prezentowanym na stoisku nowym modelem FIAT-a - Doblo Cargo - mistrzem ładowności w swojej klasie. Ogłoszenie zwycięzcy oraz przekazanie nagród odbędzie się w niedzielę (21 marca 2010 r.) o godzinie 15.30.


Źródło: Uni-Truck

 Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL