Nowa formuła poznańskiego Motor Show

Nowa formuła poznańskiego Motor Show

logo-poznan-motor-show

Poznański Motor Show to najbardziej znana w Polsce marka wydarzeń poświęconych motoryzacji. Przez trzynaście lat istnienia wydarzenie zgromadziło w sumie około pół miliona zwiedzających. Od tego roku impreza odbędzie się w zupełnie nowej formule. Podstawowy cel jaki przyświeca organizatorom to pełna interaktywność i różnorodność atrakcyjnych wydarzeń dla całych rodzin. Impreza nie ma już charakteru imprezy targowej, z tradycyjną formułą targów przedsięwzięcie to ma naprawdę niewiele wspólnego.

 

 

W zamian dziesiątki atrakcji dla całych rodzin. Wydarzenia, które zaangażują każdego - bez względu na to czy ma 3, 20, 50 czy 80 lat. Dla najmłodszych przygotowano strefę z placem zabaw, dla nieco starszych tor gokartowy. Wśród wielu wydarzeń szczególnej uwadze poświęcono m.in. wystawę wozów i sprzętu strażackiego podczas której będzie można wszystkiego dotknąć i spróbować. Ciekawie zapowiadają się prezentacje samochodów i motocykli na multimedialnych scenach.

Jako redakcja portalu ciężarówkowego i zarazem patron medialny dwóch ważnych imprez - szczególnie polecamy dopingowanie zawodników podczas 3. Mistrzostw Polski Kierowców Autobusów oraz eliminacji do Mistrzostw Świata Kierowców zawodowych UICR.
Dodatkową atrajkcją będzie zobaczenie najpiękniejszych polskich ciężarówek startujących w konkursie Miss Motor Show.

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Paw. 3, 3a, 4, 5
Wejścia: wschodnie (ul. Głogowska), północne (ul. Bukowska)

Program:
Sobota, 20.03.2010
Dzień dla publiczności - 10:00-19:00

Niedziela, 21.03.2010
Dzień dla publiczności - 10:00-16:00

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL