IVECO dla zastowań budowlanych

IVECO dla zastowań budowlanych

iveco--astra

Na najważniejszych międzynarodowych targach sprzętu budowlanego i sprzętu do robót ziemnych Bauma Show, odbywających się od 19 do 25 kwietnia w Monachium, nie zabrakło również stoiska włoskiej firmy IVECO. Stoisko miało powierzchnię 500 m2 + 200 m2 dodatkowej powierzchni zewnętrznej.


Jako producent pojazdów budowlanych, IVECO dostarcza rozwiązania transportowe tworzone na zamówienie dla sektora przemysłowego zajmującego się pracami w terenie. Ofertę produktów IVECO dopełnia marka Astra - specjalista w pojazdach przeznaczonych zarówno do kamieniołomów jak i prac budowlanych.

Bauma to prawdziwe okno wystawowe, w którym IVECO prezentowało liczne samochody z każdego segmentu. Począwszy od ECODaily 4x4, wyposażonego w kabinę dla załogi, poprzez wywrotnicę Eurocargo, przenoszącą minikoparkę New Holland 9SR, ciągnik siodłowy Trakker 4x4, aż do Stralisa 6x2x4 o usztywnionej ramie.

Z pojazdów specjalistycznych szczególnie interesująca wydaje się nowa Astra HHD8 6x6 z nadwoziem samowyładowawczym, mogąca poszczycić się ogromną DMC - 50 t i 120 t całkowitej masy z przyczepą. Na zewnętrznej powierzchni wystawowej znajdowała się 7-tonowa wywrotka ECODaily 70C17 EEV, Stralis AS320S50 EEV 8x2x6 o podwoziu ciężarowym, Stralis AT260S42 X/P 6x2x4 o podwoziu ciężarowym, lekka betoniarka Trakker AD340T41 B/P 8x4x4  z pneumatycznym zawieszeniem osi napędu i hamulcami tarczowymi na wszystkie strony  oraz terenowa wywrotka Astra ADT30 6x6.

Na stoisku wytwórcy nadwozi Meiller, IVECO prezentowało specjalną wersję Winterservice Trakkera 4x4 AD190T36 W/P z pneumatycznym zawieszeniem tylnej osi napędu i napędzanym silnikiem wałkiem odbioru mocy. Wszystkie pojazdy z wewnętrzej ekspozycji wyposażone były w nadwozia i sprzęt przeznaczony specjalnie dla przemysłu budowlanego, taki jak ładowarki przegubowe, betoniarki, wywrotnice z zamontowanym na podwoziu dźwigiem oraz systemy podnoszenia hakowego.
Goszczący na stoisku siostrzanej firmy Fiat Group, New Holland, to kolejny przykład siedmiotonowego podwozia ECODaily z zamontowanym podnośnikiem hakowym Gotzen.


Źródło: Iveco Poland

 

 


Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL