Mio Moov S501 - seria S

Mio Moov S501 - seria S

5. maja 2010 r. Mio Technology, lider polskiego rynku nawigacji samochodowych, wprowadza do sprzedaży nowy model nawigacji. Jest nim urządzenie o symbolu Mio Moov S501. Obecnie jest to najtańsza na rynku nawigacja z serii S z pełnym pakietem map europejskich (44 kraje).

Wyglądem nowa nawigacja marki Mio przypomina znany już i uznany na polskim rynku model M400. Posiada duży panoramiczny, a przez to wygodny w obsłudze ekran 4,7 cala. Za jakość sygnału GPS odpowiedzialny jest system SiRF InstantFixII, który znacznie przyspiesza ustalenie pozycji, co pozwala na rozpoczęcie nawigacji w kilka sekund po uruchomieniu urządzenia. Najważniejszą różnicę stanowi wnętrze urządzenia.

Mio Moov S501 został wyposażony w oprogramowanie nawigacyjne Spirit, które posiadają wszystkie urządzenia z linii S. Dzięki temu użytkownicy będą mogli korzystać z większości funkcji i usług, dedykowanych dla tej serii urządzeń. Wartą wymienienia jest np. tryb jazdy ekonomicznej. Pozwala on na obniżenie zużycia paliwa, uwzględniając w wyznaczaniu trasy takie parametry jak np. sygnalizacja świetlna czy też liczba skrzyżowań. Kolejną znaną w linii S funkcją jest Exploruj czyli opcja podglądu wszystkich użytecznych miejsc wokół wskazanego punktu np. lokalizacji użytkownika. Funkcja ta udostępnia wiele szczegółowych informacji na temat takich miejsc. Z kolei NavPix to rozwiązanie, umożliwiające nawigowanie po geotagowanych zdjęciach. Można je znaleźć w Internecie.

Bogata, preinstalowana baza użytecznych miejsc (tzw. POI), takich jak stacje benzynowe, restauracje czy bankomaty, sprawia że odnalezienie szukanego miejsca jest szybkie. Kolejnym ułatwieniem jest możliwość użycia quasi internetowej wyszukiwarki Smart Find, która pozwala na odnajdywanie POI po nazwach: własnych (np. stacja BP), określeniu nazwy usługi (np. kawa) bądź po nazwie kategorii (np. restauracja).

Zestaw Mio Moov S501 zawiera oprogramowanie nawigacyjne Mio More Desktop 2, które pozwala na wygodne zarządzanie urządzeniem z poziomu komputera, m.in. służy ono do aktualizacji danych mapowych. W zestawie znajdują się również: kabel USB, ramię do mocowania oraz ładowarka samochodowa.

Rekomendowana przez producenta cena to tylko 499,00 złotych (sugerowana cena detaliczna). Produkt dostępny będzie w wybranych sieciach handlowych.

Źródło:  Mio Technology

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL