KH-KIPPER zaprasza na Targi Infrastruktura 2011

KH-KIPPER zaprasza na Targi Infrastruktura 2011

KH-KIPPER_zaprasza_4T

KH-KIPPER zaprasza do odwiedzenia stoiska D-28 podczas Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej, które odbędą się w dniach 15-17 listopada na terenie warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska.

W trakcie targów kompleksowe oferty zaprezentują firmy wykonawcze i usługowe, producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń budowlanych, kruszyw czy surowców wykorzystywanych do budowy dróg i autostrad. Wśród wystawców znajdą się również dostawcy rozwiązań, technologii i osprzętu z zakresu bezpieczeństwa i zarządzania ruchem drogowym w tym oznakowania pionowego i poziomego. Zwiedzający będą mieli również okazję zapoznać się z propozycjami projektantów, firm zajmujących się architekturą zieleni, jak również wyposażeniem obiektów użyteczności publicznej. Zaprezentowana będzie też oferta dotycząca budowy i modernizacji obiektów sportowych, dworców kolejowych, portów lotniczych i morskich.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji o targach na stronie: www.infrastruktura.info


Źródło: KH-KIPPER


Przeczytaj też:
123 mln euro na KSZR na sieci TEN-T

Komisja Europejska przekazała polskim beneficjentom podpisane umowy o dofinansowanie 16 inwestycji transportowych. Katastrofalne oznakowanie polskich dróg

Na 80 proc. odcinków dróg skontrolowanych w woj. mazowieckim stwierdzono co najmniej jeden przypadek nieczytelnego lub źle widocznego oznakowania - wynika z raportu przygotowanego przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki. IVECO na budowlanym szlaku

Lid

Impreza IVECO, której edycja niedawno się zakończyła, była największym testem pojazdów budowlanych w sezonie wiosennym w Polsce w 2012 roku.

Pojazdy komunalne zasilane gazem ziemnym

Wszystkie większe fabryki samochodów osobowych mają w ofercie pojazdy zasilanie sprężonym gazem ziemnym (NGV), a do Polski trafia coraz więcej używanych samochodów NGV z innych krajów. W Polsce znajduje się 33 ogólnodostępne stacje tankowania CNG, a liczba pojazdów NGV rośnie z roku na rok.

Podsumowanie roku 2011 w KH-KIPPER

4-osiowa-z-obrotnica_4T tylnozsypowe_half-pipe_4T

W 2011 roku firma KH-KIPPER uzupełniła ofertę produktów o: własnej produkcji urządzenia hakowe na 2-osiowe podwozia samochodów ciężarowych, przystosowane do transportu kontenerów KP7; nową linię zabudów 2- i 3-stronnych z burtą hydrauliczną hydroboard; 4-osiowe przyczepy niskopodwoziowe z obrotnicą; przyczepy kłonicowe do transportu dłużycy (słupy energetyczne, rury); montaż żurawi hydraulicznych na ciągnikach siodłowych 6x4 - rozwiązanie pozwalające łatwo załadować i rozładować naczepę.

Autostrada Wielkopolska pod opieką MAN

 

MAN-TGS_lid

W dniu 16.12.2011, w Obwodzie Utrzymania Autostrady Biały Mur koło Myszęcina miała miejsce prezentacja pojazdów MAN przeznaczonych do zimowej obsługi nowootwartego odcinka autostrady A2. Właścicielem pojazdów jest Autostrada Eksploatacja SA - spółką operatorską działającą na podstawie umowy z koncesjonariuszami - Autostradą Wielkopolską SA. oraz Autostradą Wielkopolską II SA. Firma ta zatrudnia obecnie ponad 430 osób, które codziennie troszczą się o bezpieczeństwo kierowców podróżujących autostradą A2.

Truck & Van wydanie grudniowe

TruckVan_2011_-_600

W  grudniowym  wydaniu miesięcznika Truck & Van przeczytamy m.in.

Funkcjonalne wywrotki z żurawiami

Kipper_wywr_z-zurawiem_4t

W dobie specjalizacji większość firm wykorzystujących żurawie samochodowe w transporcie poszukuje bardziej uniwersalnych rozwiązań, takich które pozwolą w krótkim czasie szybko zmienić przeznaczenie pojazdu. Odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku są wywrotki z żurawiem zamontowanym za kabiną, z tyłu zabudowy lub z systemem demontowanej konsoli żurawia, umożliwiającym pozostawienie żurawia na placu w momencie kiedy nie jest on potrzebny i wykorzystanie samochodu tylko jako wywrotki.

Naczepy niskopodwoziowe KH-KIPPER

khkiper600

To co wyróżnia 3-osiową naczepę niskopodwoziową KH-KIPPER to szeroki, niedzielony, łamany najazd tylny wypełniony kratownicą. Takie rozwiązanie nie wymaga regulacji rozstawu najazdów - na platformę może wjechać sprzęt budowlany o różnym rozstawie kół, np. małe walce drogowe.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL