Kapsch Telematic Services „Partnerem Roku”

Kapsch Telematic Services „Partnerem Roku”

Miesięcznik Home&Market po raz kolejny przyznał nagrody firmom i instytucjom wyróżniającym się innowacyjnymi rozwiązaniami i profesjonalizmem. Jednym z laureatów plebiscytu Najlepszy partner w biznesie 2011 została firma Kapsch Telematic Services wraz z Ministerstwem Infrastruktury i Generalną Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Podczas gali zorganizowanej 8 listopada w hotelu InterContinental w Warszawie, firma Kapsch wraz z Ministerstwem Infrastruktury oraz Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, odebrała statuetkę w kategorii Partner Roku. Uzasadnieniem przyznania tytułu było wprowadzenie w wyjątkowo krótkim czasie elektronicznego systemu poboru opłat viaTOLL, który zgodnie z wymogami unijnymi zastąpił winiety.  Dzięki niemu Krajowy Fundusz Drogowy stale zasilany jest funduszami, które są przeznaczane na budowę nowych i modernizację istniejących dróg. 
 
 - Cieszymy się, że nasza praca przy wprowadzaniu systemu e-myta została doceniona. Pragnę podkreślić, że osiągnięcie tak dobrych rezultatów nie byłoby możliwe bez sprawnej współpracy między naszą firmą i partnerami - Ministerstwem Infrastruktury oraz Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad - powiedział Marek Cywiński - dyrektor zarządzający Kapsch Telematic Services.

Źródło: Kapsch Telematic Services

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL