Nowa oferta Continental

Nowa oferta Continental

Miechy zawieszenia dedykowane ciężarówkom

Continental poszerza ofertę miechów zawieszenia marki ContiTech i Phoenix na rynku części zamiennych. Produkty te dostępne są w ofercie Inter Cars.

Poszerzenie zakresu oferty na rynku części zamiennych jest częścią strategii realizowanej przez ContiTech Air Spring Systems. Firma rozbudowała ofertę z 1600 do ponad 2000 referencji znajdujących zastosowanie w pojazdach użytkowych eksploatowanych na całym świecie. Produkty te w pełni zabezpieczają potrzeby rynku części zamiennych, a trzy silne i niezależne marki stanowią solidną podstawę do zaspokojenia bardzo odmiennych potrzeb klientów. W ofercie Inter Cars znajdują się dwie marki miechów zawieszenia do pojazdów użytkowych oferowanych przez Continental. Są to produkty ContiTech oraz Phoenix.

Miechy zawieszenia premium marki ContiTech poprzez swoją jakość reprezentują wiedzę i doświadczenie zdobyte przez firmę jako producenta części na rynek pierwszego montażu OE. Marka ta gwarantuje najwyższą jakość i całkowicie spełnia specyfikację wymagań stawianych przez producentów pojazdów użytkowych oraz klientów rynku wtórnego.

Miechy zawieszenia marki Phoenix o bardzo wysokiej jakości są specjalnie zaprojektowane na rynek części zamiennych. Markę Phoenix charakteryzuje duża elastyczność w odniesieniu do poszerzania oferty miechów zawieszenia, jak również produktów uzupełniających, niezbędnych do montażu miechów, tj. zestawów montażowych i specjalnych przyłączy, dedykowanych do określonych typów miechów.

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje