KH-KIPPER na Targach Autostrada 2010

KH-KIPPER na Targach Autostrada 2010

kipper-600

Na XVI Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska w Kielcach KH-KIPPER zaprezentował 6 swoich produktów. Na stoisku firmy można było obejrzeć: wywrotkę trójstronną W3H z burtą otwieraną hydraulicznie, na podwoziu MAN 6x4, postawioną na 3-osiowej przyczepie niskopodwoziowej, przeznaczoną do przewozu maszyn oraz tylnozsypową wywrotkę typu rynna W1U na podwoziu Mercedes Benz 8x8.

Na stoisku Man Truck & Bus Polska prezentowana była trójstronna wywrotka do transportu lekkiego, na podwoziu MAN 4x2. Zabudowa została wykonana ze stali RAEX 400, podłoga 4mm. Gięte stalowe burty o grubości 2 mm zmniejszają masę całej zabudowy, a użyty materiał HB400, dostarczony przez Ruukki, zapewnia jej wysoką wytrzymałość. Zabudowa posiada w standardzie zawiasy górne i dolne. Umożliwia to bezpieczny i szybki wyładunek materiałów sypkich po otwarciu zamków dolnych oraz wyładunek palet przy otwarciu burt na dół. Wywrotka została wyposażona dodatkowo w instalację hydrauliczną do przyczepy.

Na stoisku firmy Graco, przedstawiciela producenta żurawi załadunkowych Palfinger, pokazywana była wywrotka trójstronna W3F z żurawiem za kabiną. Zarówno podłoga jak i burty zabudowy wykonane zostały ze stali 18G2A (podłoga - 5mm, burty - 3mm).  Przednia prosta burta została podwyższona siatką, boczne raz dzielone z dolnymi i górnymi zawiasami. Zabudowa wyposażona została we wspomaganie sprężynowe burt. Rama pośrednia wydłużona pod montaż żurawia Palfinger PK 13001-K.

Na stoisku firmy Hewea  pokazano zabudowę skrzyniową z żurawiem na tylnym zwisie, zamontowaną na 2-osiowym podwoziu Scania. Przed Targami Kielce, na parkingu Hotelu Tęczowy Młyn, znajdowała się wywrotka dwustronna produkcji KH-KIPPER, na podwoziu IVECO 6x6.

Źródło: KH-KIPPER

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL