Co to znaczy fabryczna regeneracja?

Co to znaczy fabryczna regeneracja?

Ekonomiczna alternatywa dla nowej turbosprężarki


Turbosprężarki po naprawie fabrycznej łączą w sobie jakość produktu nowego z atrakcyjnością cenową produktu regenerowanego. Są idealnym rozwiązaniem dla szybkiej i sprawnej naprawy pojazdów, zapewniając wciąż niezawodną obsługę przez wiele lat.
Produkty REMAN stanowią idealny  wybór dla klientów świadomych relacji jakości do ceny. Wypełniają lukę pomiędzy towarem fabrycznie nowym, a naprawą na tzw. zamiennikach.

Kilka powodów, by wybrać opcję REMAN: ochrona środowiska i zasobów naturalnych,produkty oferowane przez światowych liderów produkcji turbosprężarek, doskonała relacja jakości do ceny, wszystkie uszkodzone części (w tym system łożysk i elementy uszczelnienia) zastępowane są elementami fabrycznie nowymi oraz montaż, doważanie i testy na zaawansowanych, nowoczesnych maszynach rekomendowanych przez producentów turbosprężarek.

Każda turbosprężarka poddana regeneracji fabrycznej w pierwszej kolejności trafia na stanowisko demontażu, gdzie szczególny nacisk kładzie się na odzyskanie jak największej ilości części, które można wykorzystać w dalszym procesie regeneracji. Oczywiście elementy te muszą spełniać dokładnie takie same wymogi techniczne, jak nowe podzespoły używane do produkcji turbosprężarek. Złożony proces przywrócenia pełnej sprawności turbosprężarce obejmuje następnie mycie części oraz ich analizę, a w kolejnym kroku przygotowanie do montażu.

Po wyważeniu i dokładnym przetestowaniu, każda turbosprężarka REMAN spełnia te same rygorystyczne normy jakości, co fabrycznie nowe turbosprężarki dostarczane na tzw. Pierwszy montaż, czyli do producentów silników samochodowych. Dzięki temu zapewniają tę samą wysoką wydajność i niezawodność, jakich przemysł motoryzacyjny oczekuje od tych produktów.

Artykuły powiązane

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL