Przypadną one do gustu niejednemu miłośnikowi ciężarówek

Przypadną one do gustu niejednemu miłośnikowi ciężarówek

Rewolucyjne czterofunkcyjne lampy pozycyjne

 

Nowości wprost od firmy WAŚ, innowacyjne produkty, które już wkrótce będą miały swoją premierę nie tylko na polskim, ale i europejskim rynku. Wszystkie dostępne będą dla klientów Inter Cars.

Już wkrótce firma WAŚ wprowadzi do sprzedaży nową galę produktów, wśród nich m.in. lampy zespolone tylne (W170 i W171), oraz lampy obrysowe (W168.1-6). Ich praktyczność oraz elegancki i nowoczesny design sprawią, że przypadną one do gustu niejednemu miłośnikowi ciężarówek. Tym bardziej, że cześć z nich to produkty po raz pierwszy wprowadzone na polski rynek! Takimi są m.in.: najnowsza seria lamp obrysowych W168.1-6, czyli rewolucyjne, wyprodukowane po raz pierwszy w Europie lampy pozycyjne z aż czterema funkcjami. Każda z lamp tej serii posiada moduł światła przedniego, tylnego, bocznego pozycyjnego oraz dynamiczny, bądź stały kierunkowskaz.

Główną zaletą lamp z serii W168.1-6 jest znaczne zwiększenie widocznej powierzchni świecącej możliwe dzięki zastąpieniu pojedynczego punktu świetlnego LED poprzez ciągłą linię świecącą. Wyjątkowy efekt osiągnięty został głównie w lampach DD, czyli w wersjach z ruchomym kierunkiem jazdy. Znakomicie widać to, gdy pozycyjne światło tylne z wyjściowego koloru czerwonego na całej długości zmienia się na światło kierunku jazdy w kolorze żółtym. Dodatkowo atutem lamp serii W168.1-6 jest mniejsze zużycie energii w porównaniu do żarówkowych lamp obrysowych.

Zespolone lampy tylne W170 i W171 to diodowe lampy o nietypowym układzie modułów, dzięki któremu zyskują one przyciągający uwagę design. Lampy te występują w kilku wersjach, ze światłem pozycyjnym bocznym oraz lampą obrysową pozycyjną przednio-tylno-boczną, a także w wersjach z oświetleniem i bez oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Wersje podstawowe lamp posiadają statyczny kierunek jazdy, jednak wersje W170DD i W171DD posiadają wyjątkowy, dynamiczny kierunek, w kloszu dającym efekt NEONU, dzięki czemu uzyskany został efekt unoszącej się „mgiełki”. Dzięki innowacyjnej technologii i odpowiedniemu ułożeniu diod LED, po uruchomieniu kierunku jazdy, światło wydaje się „płynąć”, a niewidoczne są pojedyncze punkty świetlne.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL